MILANGOL 40/2019 (5 – 6 października)

MILANGOL 40/2019 (5 – 6 października)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak – wolny termin
MILAN B
Trener: Hanna Duszyńska


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
Znicz III Pruszków – MILAN A 11:2 (7:0)
Bramki: Słowiński, Grochal.
Skład: Piernikarski, Słowiński, Pawlak Jan, Grochal, Kuszkowski, Kamiński, Sitarz, Dobicki, Arak, Kosz.
Trener: Artur Arak

IMG-20191006-WA0003 IMG-20191006-WA0004 IMG-20191006-WA0007 IMG-20191006-WA0008 IMG-20191006-WA0009


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
MILAN – UKS Ołtarzew II mecz 9.10 (środa) godz. 17:20
Bramki:
Skład:
Trener: Krzysztof Urbanek


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
MILAN B  – Legion II Pruszków 5:10
Bramki: 2 x Kacper Dąbrowski, Michał Stanaszek, Tomasz Wall, Nataniel Grzybek.
Skład: Michał Stanaszek (kapitan), Adam Świca, Antoni Żelazny, Piotr Siedlecki, Mateusz Sieradzan, Bartosz Wójcicki, Zbigniew Szczur, Tomasz Wall, Patryk Bogdzio, Alek Kućmierz, Tomasz Boguszewski, Nataniel Grzybek, Jakub Fedorczyk, Kacper Dąbrowski
Trener: Sebastian Żołek


U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik – wolny termin
MILAN A
Trener: Paweł Bendkowski


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
MILAN – FC Komorów 2:8 (1:4)
Bramki: Gabriel Borowski, Mikołaj Flis.
Skład: Filip Polański (bramkarz), Maksymilian Traczyk, Stanisław Hejankowski, Wojciech Lewandowski (kapitan), Bartosz Margula, Szymon Kwaśniewski, Mateusz Poszwiński, Mikolaj Flis, Mikołaj Kopka, Gabriel Borowski, Aleks Rymuza.
Trener: Sebastian Milewski

IMG_20191005_093442 IMG_20191005_093537 IMG_20191005_094432_1 IMG_20191005_094531


U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik – wolny termin
MILAN
Trener: Kamil Kudelski


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
MILAN – KS Raszyn II 3:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Deka, Tymon Golenia, Jan Charzyński.
Skład: Tadeusz Korach, Rafał Stanaszek, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Tymon Golenia, Maciej Deka, Mateusz Deka, Wojciech Żach, Igor Wytrykus, Tomasz Gostyński, Jan Tryzno, Jan Siepietowski, Mateusz Muś, Dominik Sierpiński.
Trener: Kuba Popiński

20191006_135845


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
MILAN – SEMP Ursynów 1:8 (0:3)
Bramka: Nataniel Piotrowski
Skład: Bartek Żach – Piotrek Sadecki, Kacper Jonak kpt., Olivier Miazek, Maks Lewandowski, Kamil Grzybek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Konrad Karlicki, Stasiek Bulanda, Wojtek Żach, Bartek Malinowski, Mateusz Deka – Nataniel Piotrowski, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20191005_110026 _277 _278 _281 _282 _285 _286 _289 _292 _297 _300 _301 _303 _304 _305 _307 _310 _311 _312 _315 _316 _318 _321 _323 _325Zdjęcia: Maciej Żach


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy
FC Komorów – MILAN 0:2 (0:1)
Bramki: Iwo Nowakowski, Mateusz Kwiatkowski.
Skład: Paweł Sitko, Bartek Pawlak (60′ Mateusz Kosmalski), Michał Głuchowski (85′ Stanisław Dylewski), Piotr Polkowski (55′ Kamil Woźniak ), Kacper Wareluk (46′ Dominik Nowak ), Miłosz Baranowski (65′ Mateusz Kwiatkowski), Franciszek Radzimowski, Bartek Dróżdż, Mateusz Bagiński, Tymon Pandera, Iwo Nowakowski (70′ Aleksander Eckhoff)
Rezerwowy: Julian Zawieja.
Brawa dla całej drużyny. Mimo zimna, ogromne emocje rozgrzały wszystkich kibiców. Gorące podziękowania dla rodziców zawodników, którzy od pierwszej do ostaniej minuty wspierali swój zespół.
Trener: Mirosław Rastawicki


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior – wolny termin
MILAN
Trener: Paweł Wiesion


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
KS Sokół Budki Piaseckie - MILAN II 8:4 (4:3)
Bramki: 2 x Kozdrój, Siedlecki, Wacławiak.
Skład: Wawrzyniak M. – Borkowski (45′ Sierakowski), Wawrzyniak K., Miksa, Markiewicz, Szewczak (80′ Zieliński), Siedlecki, Banasiak, Wacławiak (62′ Sieczka), Kobierecki (68′ Rdzanek), Kozdrój.
Trener: Piotr Kaszowski

dav dav


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – LKS Perła Złotokłos 3:0 (2:0)
Bramki: 2 x Jankiewicz, Kudelski.
Skład: Kaszowski – Jaremczuk, Ozimek (69′ Kozdrój), Kudelski, Skalniak, Skorża, Przybylski, Urbanek, Banaszczyk, Polakowski, Jankiewicz (85′ Michalczyk)
Rezerwowi: Imiołek, Kordium, Lewandowski, Borkowski M.
Trener: Jakub Popiński

20191006_110350

IMG-20191006-WA0009 IMG-20191006-WA0008 IMG-20191006-WA0007 IMG-20191006-WA0004 IMG-20191006-WA0003 IMG_20191005_094531 IMG_20191005_094432_1 IMG_20191005_093537 IMG_20191005_093442 20191006_110350 dav dav _325 _323 _321 _319 _318 _316 _315 _312 _311 _310 _307 _306 _305 _304 _303 _302 _301 _300 _297 _292 _289 _286 _285 _282 _281 _278 _277 20191005_110026 20191006_135845