MILANGOL 38/2019 (21 – 22 września)

MILANGOL 38/2019 (21 – 22 września)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak
MILAN B – Ofensywa Książenice 0:12 (0:8)
Skład: Hubert Sowiński, Marcin Wojtaszek, Wojtek Niewójt, Dominik Sierocki, Hubert Laskowski, Szymon Daniszewski, Maciej Dobrowolski, Staś Pawlak, Dawid Rodek.
Trener: Hanna Duszyńska

70904268_2496464147101418_8195885477329371136_n 70628163_490296564853194_2246141232927473664_n 71308066_716936128730164_4296778999104798720_n 70791240_991192854579335_1416223628579569664_n

70673713_1419860994833877_4859689546201169920_n

Zdjęcia: Krzysztof Wojtaszek


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
Jaguar Michałowice – MILAN A 1:4
Bramki: 2 x Jan Kosz, Tymon Piernikarski, Jerzy  Grochal.
Skład: Hubert Sowiński, Tymon Piernikarski, Franciszek Arak, Jan Pawlak, Jan Kosz(cap.), Aleksander Dobicki, Jerzy Grochal, Aleks Marcinkowski.
Trener: Artur Arak

IMG-20190921-WA0003 IMG-20190921-WA0004 IMG-20190921-WA0005 IMG-20190921-WA0006 M__3BF0[1] M__AB80[1]


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
AP Chlebnia II – MILAN 3:18
Bramki: 6 x Adam Markiewicz, 4 x Aleksander Adamiec, 3 x Igor Grajewski, 2 x Ksawery Kozieł, Jakub Bakalarz, Adam Figielski, Jerzy Markiewicz.
Skład: Julek Łęcki, Aleksander Adamiec, Igor Grajewski, Adam Figielski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Kuba Bakalarz, Bartek Kwiatkowski, Adam Markiewicz, Jurek Markiewicz, Jan Bulkowski, Ksawery Kozieł.
Trener: Krzysztof Urbanek

291 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 19 20 21 23 24 25 26 27 28Zdjęcia: Piotr Strzelczyk


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
MILAN B  – KS Błonianka II 1:18
Bramka: Antoni Żelazny.
Skład: Michał Staszek, Adam Świca, Patryk Bogdzio, Antoni Żelazny, Piotr Siedlecki, Zbigniew Szczur, Tomasz Boguszewski, Michał  Kowalski, Piotr Jeżewski.
Trener: Sebastian Żołek

329CD3EB-CFF3-461E-A1C6-84E66988A9B7 C9DA2F78-D24D-4DFC-8B4C-ECEE94457797


U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik
MILAN A – MKS Piast Piastów 8:9 (2:5)
Bramki: 4 x Oskar Sulewski, 2 x Marcin Burgess, 1 x Dawid Topolewski, Filip Paćko.
Skład: Michał Stanaszek – Tymek Wardak, Oskar Sulewski, Dawid Topolewski, Marcin Burgess, Filip Paćko, Kuba Fedorczyk, Piotrek Gajda.
Trener: Paweł Bendkowski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
MILAN – Piast Feliksów 2:3 (1:2)
Bramki: Wojtek Lewandowski, Gabriel Borowski.
Skład: Bartek Grajewski, Staś Hejankowski (kapitan), Maksymilian Traczyk, Mateusz Poszwiński, Szymon Kwaśniewski, Mikołaj Flis, Wojtek Lewandowski, Mikolaj Kopko, Aleks Rymuza, Gabriel Borowski.
Trener: Sebastian Milewski

  • M1 M2 M3 M4

U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
KS Teresin – MILAN 2:6
Bramki: 4 x Filip Gąsiński, Maks Skalski, Kuba Lipiński. Asysty: 2 x Filip Gąsiński, Jakub Lipiński, Xawery Mironiuk.
Skład: Xawery Mironiuk, Maksymilian Skalski, Wojciech Lewandowski, Antoni Wardziak, Marcin Kwiatkowski, Franciszek Siennicki, Mateusz Boniecki, Jakub Olszewski, Filip Gąsiński, Aleksander Wall, Jakub Lipiński, Mateusz Poszwiński .
Trener: Kamil Kudelski

DSC04069 DSC04075 DSC04080 DSC04085 DSC04096 DSC04106 DSC04136 DSC04141 DSC04147 DSC04148 DSC04158 DSC04161 DSC04178 DSC04196 DSC04200 DSC04202 DSC04217 DSC04239 DSC04245 DSC04246(1) DSC04246 DSC04248 DSC04250 DSC04259 DSC04269 DSC04289 DSC04321Zdjęcia: Robert Skalski


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
MILAN – GLKS Nadarzyn II 4:1 (1:0)
Bramki: 2 x Mateusz Deka, Mateusz Muś, Jan Charzyński.
Skład: Tadeusz Korach, Piotr Głowacki, Rafał Stanaszek, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Tymon Golenia, Mateusz Muś, Maciej Deka, Mateusz Deka, Wojciech Żach, Igor Wytrykus, Tomasz Gostyński.
Trener: Kuba Popiński

20190921_170541


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
MILAN – AP Chlebnia 1:2 (0:0)
Bramka: Dawid Skiba
Skład: Olivier Miazek – Piotrek Sadecki, Kacper Jonak., Maks Lewandowski, Krzysiek Charzyński – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Stasiek Bulanda, Wojtek Żach, Bartek Malinowski, Mateusz Deka – Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

_206 _207 _208 _209 _210 _211 _212 _213 _214 _215 _216 _217 _218 _219 _220 _221 _222 _223 _224 _225 _226 _227 _228 _229 _230 _231 _232 _233 _234Zdjęcia: Maciej Żach


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy – wolny termin
Trener: Mirosław Rastawicki


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior
MILAN – UKS Ołtarzew 3:4 (0:2)
Bramki: 2 x Mateusz Dąbrowski, Damian Popielczyk.
Skład: Piotr Małycha (46′ Julian Zawieja) – Maksymilian Szulc (80′ Antoni Eckhoff), Mateusz Sierakowski, Kuba Wawrzyniak, Kuba Traczyk, Łukasz Grochala, Mateusz Traczyk, Mateusz Dąbrowski, Szymon Chyłek (60′ Damian Popielczyk), Piotr Habrzyk (70′ Filip Górecki ), Krzysztof Kobierecki.
Trener: Paweł Wiesion


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
UKS Borzęcin – MILAN II 5:0
Skład:
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – KS Laura Chylice 2:2 (0:2)
Bramki: Polakowski
Skład: Kaszowski – Jaremczuk (46′ Polakowski), Kordium, Kudelski, Skalniak, Skorża, Ozimek (85′ Kozdrój), Urbanek, Banaszczyk, Przybylski, Marusiak (46′ Jankiewicz).
Rezerwowi: Imiołek, Lewandowski.
Trener: Popiński

20190921_14010920190921_140135

70673713_1419860994833877_4859689546201169920_n 70791240_991192854579335_1416223628579569664_n 71308066_716936128730164_4296778999104798720_n 70628163_490296564853194_2246141232927473664_n 70904268_2496464147101418_8195885477329371136_n 28 27 26 25 24 23 21 20 19 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 4 3 2 1 29 C9DA2F78-D24D-4DFC-8B4C-ECEE94457797 21338392-8C9C-4109-8D75-2F66B43173EE 329CD3EB-CFF3-461E-A1C6-84E66988A9B7 M4 M3 M2 M1 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 20190921_170541 _234 _233 _232 _231 _230 _229 _228 _227 _226 _225 _224 _223 _222 _221 _220 _219 _218 _217 _216 _215 _214 _213 _212 _211 _210 _209 _208 _207 _206 20190921_140109 DSC04321 DSC04289 DSC04269 DSC04259 DSC04250 DSC04248 DSC04246 DSC04246(1) DSC04245 DSC04239 DSC04217 DSC04202 DSC04200 DSC04196 DSC04178 DSC04161 DSC04158 DSC04148 DSC04147 DSC04141 DSC04136 DSC04106 DSC04096 DSC04085 DSC04080 DSC04075 DSC04069 M__AB80[1] M__3073[1] M__3BF0[1] M__1E18[1] IMG-20190921-WA0006 IMG-20190921-WA0005 IMG-20190921-WA0004 IMG-20190921-WA0003