MILANGOL 24/2019

MILANGOL 24/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2012) – mecze kontrolne
MILAN – wolny termin
Trener: Artur Arak


U-8 (R2011) IV Liga Okręgowa F2 gr. 6 Żak
MILAN – KS Błonianka Błonie 7:4
Bramki: 2 x Mieszko Piaskowski, Igor Grajewski, Aleksander Adamiec, Kuba Bakalarz, Adam Figielski, samobójcza.
Skład: Julek Łęcki, Igor Grajewski, Bartek Kwiatkowski, Adam Figielski, Aleksander Adamiec, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Ksawery Kozieł, Kuba Bakalarz.
Trener: Damian Zatyka

64482356_2548084365224827_3258258556926820352_o 64672600_2548084551891475_226884374715432960_o


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 18 Żak
MILAN B – wolny termin
Trener: Sebastian Milewski


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
Ofensywa Książenice  – MILAN A 3:5
Bramki: 5 x Oskar Sulewski.
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek, Kacper Dąbrowski, Dawid Topolewski, Oskar Sulewski, Jakub Fedorczyk, Marcin Burgess,Filip Paćko, Olek Moreu
Trener: Paweł Wiesion

DSC_0799 DSC_0818 DSC_0845 DSC_0875 DSC_0909 DSC_0934 DSC_0968 DSC_0978 DSC_0990 DSC_0995 DSC_0996 DSC_1005 DSC_1012 DSC_1021 DSC_1025 DSC_1035 DSC_1050 DSC_1051 DSC_1066 DSC_1075 DSC_1084 DSC_1088 DSC_1089 DSC_1093 DSC_1095 DSC_1118 DSC_1144 DSC_1189Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) IV Liga Okręgowa E2 gr. 18 Orlik
MILAN B – MKS Piast II Piastów 8:8
Bramki: 3 x Gabriel Borowski, 2 x Maksymilian Traczyk, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, samobójcza.
Skład: Karol Skórzyński, Maksymilian Traczyk, Gabriel Borowski, Mikołaj Kopka, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, Mikołaj Rodek, Bartosz Grajewski, Szymon Kwaśniewski, Aleksander Adamiec
Trener: Sebastian Żołek

BA1DA36A-6CF6-40F1-886F-C3CC25121B3DD685DDC2-7CAE-453D-8E09-20A36F5F6D9317A82D8E-14E3-4D7C-9042-CB2F9A5CA57961BEAB3C-42E6-47C1-860F-3FBAFDE63B5F84DF6EF8-5D4D-4274-954F-92BA10169B5D 95F83582-5E51-4BA6-BFC2-A054110C4BF2 0363F180-3531-4237-BB64-D7792B48EFE0 3135F58F-3B5A-49F2-8172-0A216954DA7C 4785770C-92F2-4C3A-AB1F-D56B1B19CB8B A925523C-CF71-45CD-82D2-D25FC8265EC6


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 7 Orlik
Znicz II Pruszków II – MILAN A 3:2
Bramki: 2 x Tymon Chmielewski.
Skład: Mikołaj Rodek,  Filip Mączka, Szymon Kwaśniewski, Bruno Kowalczyk, Mateusz Poszwiński, Kostek Naimski, Marcin Pettyn, Bartek Grajewski, Tymon Chmielewski.
Trener: Damian Zatyka

20190615_112114 20190615_112116


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 14 Orlik
AP LKS Chlebnia II - MILAN 4:5
Bramki: 2 x Filip Gąsiński, 2 x Maks Skalski, 1 x Kacper Tchórznicki.
Skład: Antek Wardziak, Franek Siennicki, Marcin Kwiatkowski, Maks Skalski, Xawery Mironiuk, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński, Kuba Lipiński, Stasiek Bulanda, Mateusz Boniecki, Joshua Cirruci.
Trener: Krzysztof Urbanek

DSC02044 DSC02056 DSC02066 DSC02080 DSC02081 DSC02083 DSC02088 DSC02092 DSC02093 DSC02095 DSC02103 DSC02105 DSC02111 DSC02120 DSC02142 DSC02156Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – Legion Pruszków 7:5
Bramki: 4 x Wojtek Żach, Igor Wytrykus, Filip Mączka, Mateusz Deka.
Skład: Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Igor Wytrykus, Tymon Golenia, Wojciech Żach, Filip Mączka, Tomasz Gostyński.
Trener: Kuba Popiński

20190616_150935-XT3F4839 20190616_150948-XT3F4844 20190616_150957-XT3F4845 20190616_151014-XT3F4855 20190616_151017-XT3F4857 20190616_151020-XT3F4861 20190616_151025-XT3F4877 20190616_151223-XT3F4893 20190616_151230-XT3F4905 20190616_151323-XT3F4911 20190616_151446-XT3F4924 20190616_151449-XT3F4927 20190616_151612-XT3F4947 20190616_152828-XT3F4970 20190616_153212-XT3F5018 20190616_153344-XT3F5048 20190616_153515-XT3F5071 20190616_153548-XT3F5091 20190616_153625-XT3F5105 20190616_153716-XT3F5114 20190616_154128-XT3F5130 20190616_154256-XT3F5149 20190616_154311-XT3F5151 20190616_154633-XT3F5176 20190616_154753-XT3F5182 20190616_154847-XT3F5200 20190616_154857-XT3F5209 20190616_154904-XT3F5217 20190616_154905-XT3F5221 20190616_154935-XT3F5234 20190616_154945-XT3F5254 20190616_155938-XT3F5260 20190616_160046-XT3F5264Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
AP Naprzód Brwinów – MILAN 0:0
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Piotr Sadecki, Maks Lewandowski – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski – Michał Gołębiewski, Paweł Jarocki, Dawid Skiba
Trener: Michał Wawrzyniak

20190616_132025_1251 _1252 _1253 _1254 _1255 _1256 _1257 _1258 _1259 _1260 _1261 _1262 _1263 _1265 _1266 _1267 _1268 _1269 _1270 _1271 _1272 _1273 _1274 _1276 _1277 _1278 _1279 _1280 _1281 _1282 _1283 _1284 _1286 _1287 _1288 _1289 _1290 _1291 _1292 _1293 _1294Zdjęcia: Maciej Żach


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
Znicz III Pruszków – MILAN – mecz się nie odbył
Trener: Paweł Bendkowski


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – UKS GOSiR Stare Babice – mecz się nie odbył
Trener: Mirosław Rastawicki


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
MILAN – UKS AZsWoj Rembertów 9:3 (6:1)
Bramki: 19′, 37′, 52′, 54′ Kuba Namiota, 21′, 28′ Kuba Traczyk, 15′, 75′ Filip Górecki, 39′ Łukasz Grochala
Skład: Mateusz Traczyk – Kuba Wawrzyniak, Mateusz Sierakowski (56′ Antonio Eckhoff), Wojtek Kurlak, Kuba Traczyk, Bartek Chodowski (65′ Szymon Chyłek), Filip Górecki, Mateusz Dąbrowski, Łukasz Grochala, Maks Szulc (55′ Piotrek Habrzyk), Kuba Namiota.
Rezerwowy: Julek Zawieja (kontuzja na rozgrzewce)

Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190616_10_00_54_Pro WP_20190616_10_00_57_Pro WP_20190616_10_01_11_Pro WP_20190616_10_01_13_Pro WP_20190616_10_01_14_Pro WP_20190616_10_01_16_Pro WP_20190616_10_01_18_Pro WP_20190616_10_01_20_Pro WP_20190616_10_03_33_Pro WP_20190616_10_03_58_Pro


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – GKS Podolszyn 0:7
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 5:2 (3:0)
Bramki: Urbanek, Przybylski, Ozimek, Polakowski, Jabłoński.
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D., Jaremczuk (70′ Nerwiński), Kudelski, Urbanek, Przybylski (88′ Borkowski M.), Ozimek, Marusiak (63′ Michalczyk), Jabłoński (83′ Lewandowski), Polakowski (60′ Banaszczyk).
Rezerwowy: Wawrzyniak.
Trener: Jakub Popiński

20190615_110254

_1294 _1293 _1292 _1291 _1290 _1289 _1288 _1287 _1286 _1285 _1284 _1283 _1282 _1281 _1280 _1279 _1278 _1277 _1276 _1275 _1274 _1273 _1272 _1271 _1270 _1269 _1268 _1267 _1266 _1265 _1264 _1263 _1262 _1261 _1260 _1259 _1258 _1257 _1256 _1255 _1254 _1253 _1252 _1251 64672600_2548084551891475_226884374715432960_o 64482356_2548084365224827_3258258556926820352_o DSC_1189 DSC_1144 DSC_1118 DSC_1095 DSC_1093 DSC_1089 DSC_1088 DSC_1084 DSC_1075 DSC_1066 DSC_1051 DSC_1050 DSC_1035 DSC_1025 DSC_1021 DSC_1012 DSC_1005 DSC_0996 DSC_0995 DSC_0990 DSC_0978 DSC_0968 DSC_0934 DSC_0909 DSC_0875 DSC_0845 DSC_0818 DSC_0799 20190615_112116 20190615_112114 A925523C-CF71-45CD-82D2-D25FC8265EC6 4785770C-92F2-4C3A-AB1F-D56B1B19CB8B 3135F58F-3B5A-49F2-8172-0A216954DA7C 0363F180-3531-4237-BB64-D7792B48EFE0 95F83582-5E51-4BA6-BFC2-A054110C4BF2 84DF6EF8-5D4D-4274-954F-92BA10169B5D 61BEAB3C-42E6-47C1-860F-3FBAFDE63B5F 17A82D8E-14E3-4D7C-9042-CB2F9A5CA579 D685DDC2-7CAE-453D-8E09-20A36F5F6D93 BA1DA36A-6CF6-40F1-886F-C3CC25121B3D WP_20190616_10_03_58_Pro WP_20190616_10_03_33_Pro WP_20190616_10_01_20_Pro WP_20190616_10_01_18_Pro WP_20190616_10_01_16_Pro WP_20190616_10_01_14_Pro WP_20190616_10_01_13_Pro WP_20190616_10_01_11_Pro WP_20190616_10_00_57_Pro WP_20190616_10_00_54_Pro 20190616_132025 20190616_160046-XT3F5264 20190616_155938-XT3F5260 20190616_154945-XT3F5254 20190616_154935-XT3F5234 20190616_154905-XT3F5221 20190616_154904-XT3F5217 20190616_154857-XT3F5209 20190616_154847-XT3F5200 20190616_154753-XT3F5182 20190616_154633-XT3F5176 20190616_154311-XT3F5151 20190616_154256-XT3F5149 20190616_154128-XT3F5130 20190616_153803-XT3F5122 20190616_153716-XT3F5114 20190616_153625-XT3F5105 20190616_153548-XT3F5091 20190616_153515-XT3F5071 20190616_153407-XT3F5066 20190616_153344-XT3F5048 20190616_153212-XT3F5018 20190616_152828-XT3F4970 20190616_151612-XT3F4947 20190616_151449-XT3F4927 20190616_151446-XT3F4924 20190616_151323-XT3F4911 20190616_151230-XT3F4905 20190616_151223-XT3F4893 20190616_151025-XT3F4877 20190616_151020-XT3F4861 20190616_151017-XT3F4857 20190616_151014-XT3F4855 20190616_150957-XT3F4845 20190616_150948-XT3F4844 20190616_150935-XT3F4839 DSC02156 DSC02142 DSC02120 DSC02115 DSC02111 DSC02105 DSC02103 DSC02095 DSC02093 DSC02092 DSC02088 DSC02083 DSC02081 DSC02080 DSC02066 DSC02059 DSC02056 DSC02044