MILANGOL 23/2019

MILANGOL 23/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2012) – mecze kontrolne
MILAN – wolny termin
Trener: Artur Arak


U-8 (R2011) IV Liga Okręgowa F2 gr. 6 Żak
AP Naprzód Brwinów II – MILAN 4:3
Bramki: 2 x Igor Grajewski, Aleksander Adamiec.
Skład: Julek Łęcki, Igor Grajewski, Bartek Kwiatkowski, Adam Figielski, Aleksander Adamiec, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Jurek Markiewicz.
Trener: Damian Zatyka

Resized_20190608_131605Resized_20190608_131722


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 18 Żak
MILAN B – Błękitni Korytów 1:8
Bramka: Michał Kowalski
Skład: Adam Świca, Michał Stanaszek, Aleks Wójcik, Tomasz Boguszewski, Antek Żelazny, Igor Koperski, Tomasz Wall, Michał Kowalski, Wojtek Sitko, Tomek Wall.
Trener: Sebastian Milewski

davdav dav dav dav dav


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN A – UKS Łady (mecz nie odbył się – goście nie przyjechali)
Trener: Paweł Wiesion


U-10 (R2009) IV Liga Okręgowa E2 gr. 18 Orlik
AP LKS Chlebnia – MILAN B 13:3
Bramki: 3 x Gabriel Borowski.
Skład: Karol Skórzyński, Maksymilian Traczyk, Gabriel Borowski, Mikołaj Kopka, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, Mikołaj Flis, Stanisław Hejankowski.
Trener: Sebastian Żołek

8C847CDB-C9F9-446F-946D-2FBD3F494F9C 3034CF27-6EAD-4068-8526-32C5377ED4E4 ABA6C38F-0F3F-4A4B-B605-22B060B4A8D6 ADC59849-0082-46C7-B53D-CB197542C76D


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 7 Orlik
MILAN A – Olimpia Warszawa 0:12
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Szymon Kwaśniewski, Dominik Zieliński, Bruno Kowalczyk, Mateusz Poszwiński, Kostek Naimski, Marcin Pettyn, Bartek Grajewski.
Trener: Damian Zatyka

20190609_105049 20190609_105052


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 14 Orlik
MILAN – Błękitni Korytów 7:4
Bramki: 2 x Dominik Sierpiński, Mateusz Deka, Filip Gąsiński, Tomek Gostyński, Mateusz Muś, Kacper Tchórznicki.
Skład: Antek Wardziak, Franek Siennicki, Marcin Kwiatkowski, Maks Skalski, Xawery Mironiuk, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński, Tomek Gostyński, Tadeusz Korach, Mateusz Deka, Piotr Głowacki, Jan Charzyński, Kuba Lipiński, Stasiek Bulanda, Mateusz Boniecki, Mateusz Muś, Dominik Sierpiński.
Trener: Krzysztof Urbanek

DSC01892 DSC01895 DSC01896 DSC01898 DSC01902 DSC01912 DSC01917 DSC01922 DSC01923 DSC01930 DSC01932 DSC01944 DSC01949 DSC01951 DSC01954 DSC01955 DSC01964 DSC01966 DSC01974 DSC01977 DSC01982 DSC02004 DSC02006 DSC02008 DSC02017 DSC02019 DSC02022 DSC02038Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – wolny termin
Trener: Kuba Popiński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – Znicz III Pruszków 2:1 (1:0)
Bramki: Kuba Dumicz, Dawid Skiba
Skład: Bartek Żach – Kamil Grzybek, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Kacper Jonak kpt., Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski, Piotrek Sadecki – Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski, Paweł Jarocki, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20190609_141731_1145 _1146 _1147 _1148 _1149 _1154 _1155 _1159 _1163 _1164 _1167 _1171 _1174 _1176 _1182 _1183 _1187 _1188 _1189 _1190 _1194 _1197 _1198 _1199 _1200 _1201 _1203 _1206 _1207 _1208 _1209 _1213 _1222 _1223 _1233 _1234 _1235 _1236 _1237 _1240 _1241 _1242 _1243 _1244 _1245 _1246 _1247 _1248 _1249 _1250Zdjęcia: Maciej Żach


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
MILAN – GLKS Nadarzyn 2:4
Bramki: 3′, 67′ Kamili Woźniak.
Skład: Julian Zawieja – Franek Radzimowski, Staś Dylewski, Kamil Woźniak, Janek Szymański, Kuba Kawa, Dawid Chrobak, Kajtek Chmiel, Tadeusz Engel, Tymon Kotermanowicz.
Goście grali w „10” mimo, że mieli na ławce jeszcze trzech zawodników. Brawa dla trenera drużyny z Nadarzyna!
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190607_19_01_53_Pro WP_20190607_19_02_00_Pro WP_20190607_19_02_02_Pro WP_20190607_19_02_04_Pro WP_20190607_19_02_06_Pro WP_20190607_19_02_08_Pro


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – UKS Unia Boryszew – mecz nie odbył się – goście nie przyjechali
Trener: Mirosław Rastawicki


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
KS Mszczonowianka - MILAN 1:3
Bramki: 4′ Mateusz Traczyk, 70′ Bartek Chodowski, 74′ Mateusz Dąbrowski.
Skład: Julek Zawieja – Maciek Chrzanowski, Kuba Wawrzyniak, Wojtek Kurlak, Kuba Traczyk, Bartek Chodowski, Mateusz Dąbrowski (80′ Antek Eckhoff), Szymon Chyłek (57′ Maks Szulc), Łukasz Grochala (71′ Staś Kwiatkowski), Mateusz Sierakowski, Mateusz Traczyk.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190605_17_56_53_Pro WP_20190605_17_56_57_Pro WP_20190605_17_58_01_Pro WP_20190605_17_58_03_Pro WP_20190605_17_58_05_Pro WP_20190605_17_58_06_Pro WP_20190605_17_58_09_Pro WP_20190605_17_58_11_Pro WP_20190605_19_17_42_Pro WP_20190605_19_17_47_Pro WP_20190605_19_18_00_Pro


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
Guzovia Guzów – MILAN II 2:4 (2:2)
Bramki: 3 x Lewandowski, Sieczka.
Skład: Wysocki – Borkowski M. (45′ Zajączkowski), Kosewski (55′ Rdzanek), Miksa, Sikorski, Dzikowicki (67′ Mihułka), Siedlecki, Banasiak (67′ Sieczka), Wacławiak, Szewczak (75′ Zieliński), Lewandowski.
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
Grom Warszawa – MILAN 0:2 (0:1)
Bramki: 45′ Jabłoński, 82′ Jaremczuk.
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D., Jaremczuk (84′ Lewandowski), Goławski, Michalczyk, Urbanek, Przybylski (90′ Borkowski M.), Ozimek, Marusiak (73′ Nerwiński), Jabłoński (89′ Kurlak)
Rezerwowy: Wawrzyniak.
Trener: Jakub Popiński

20190608_110825

_1250 _1249 _1248 _1247 _1246 _1245 _1244 _1243 _1242 _1241 _1240 _1237 _1236 _1235 _1234 _1233 _1223 _1222 _1221 _1213 _1209 _1208 _1207 _1206 _1203 _1201 _1200 _1199 _1198 _1197 _1194 _1190 _1189 _1188 _1187 _1183 _1182 _1176 _1175 _1174 _1171 _1167 _1164 _1163 _1159 _1155 _1154 _1149 _1148 _1147 _1146 _1145 WP_20190607_19_02_08_Pro WP_20190607_19_02_06_Pro WP_20190607_19_02_04_Pro WP_20190607_19_02_02_Pro WP_20190607_19_02_00_Pro WP_20190607_19_01_53_Pro 20190609_141731 DSC02038 DSC02022 DSC02019 DSC02017 DSC02008 DSC02006 DSC02004 DSC01982 DSC01977 DSC01975 DSC01974 DSC01966 DSC01964 DSC01955 DSC01954 DSC01951 DSC01949 DSC01944 DSC01933 DSC01932 DSC01930 DSC01926 DSC01923 DSC01922 DSC01917 DSC01912 DSC01902 DSC01898 DSC01896 DSC01895 DSC01892 20190609_105052 20190609_105049 ADC59849-0082-46C7-B53D-CB197542C76D ABA6C38F-0F3F-4A4B-B605-22B060B4A8D6 3034CF27-6EAD-4068-8526-32C5377ED4E4 8C847CDB-C9F9-446F-946D-2FBD3F494F9C 6A6734B6-D914-48DC-875B-1CD59D1BE3FE dav dav dav dav dav dav Resized_20190608_131722 Resized_20190608_131605 WP_20190605_19_18_00_Pro WP_20190605_19_17_47_Pro WP_20190605_19_17_42_Pro WP_20190605_17_58_11_Pro WP_20190605_17_58_09_Pro WP_20190605_17_58_06_Pro WP_20190605_17_58_05_Pro WP_20190605_17_58_03_Pro WP_20190605_17_58_01_Pro WP_20190605_17_56_57_Pro WP_20190605_17_56_53_Pro