MILANGOL 22/2019

MILANGOL 22/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2012) – mecze kontrolne
MILAN – Turniej z okazji Dnia Dziecka – Pruszków

1 czerwca rocznik 2012 brał udział w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Graliśmy w Pruszkowie, a organizatorem był BUKS Pruszków. Rozegraliśmy pięć meczów, w których to przegrywaliśmy, remisowaliśmy i wygrywaliśmy. Na turnieju nie zabrakło walki, dobrej muzyki i poczęstunku. W turnieju wszyscy zajęli pierwsze miejsce, co było bardzo miłym akcentem w związku z trwającym Dniem Dziecka :-)
W turnieju wzięli udział: Tymon Piernikarski, Jurek Grochal, Jan Kosz, Olek Dobicki, Antek Kuszkowski, Marcin Wojtaszek, Staś i Jaś Pawlakowie oraz Franek Arak. Kibicowali nam rodzice oraz młodsze rodzeństwo. Gratulujemy wszystkim!
Trener: Artur Arak

image000000 image000001 image000002 image000003 image000004 image000005 image000006 image000007


U-8 (R2011) IV Liga Okręgowa F2 gr. 6 Żak
AP LKS Chlebnia II - MILAN 3:8
Bramki: 3 x Kuba Bakalarz, 2 x Igor Grajewski, Julek Brzozowski, Bartek Kwiatkowski, Ernest Kruk.
Skład: Antek Carrera-Fetraś, Julek Łęcki, Igor Grajewski, Bartek Kwiatkowski, Ksawery Kozieł, Adam Figielski, Aleksander Adamiec, Ernest Kruk, Kuba Bakalarz, Julek Brzozowski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Jeremi Kamiński.
Trener: Damian Zatyka

received_235182749847266420190605_174036


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 18 Żak
Piast Piastów – MILAN B 6:2
Bramki: Michał Stanaszek, Antek Żelazny.
Skład: Adam Świca, Michał Stanaszek, Tomek Boguszewski, Igor Koperski, Antek Żelazny, Piotr Siedlecki, Tomasz Wall, Bartek Wójcicki, Wojtek Sitko.
Trener: Sebastian Milewski

dav

dav dav dav


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN A – Ożarowianka II 6:4

Bramki: 2 x Oskar Sulewski, 2 x Filip Paćko, Marcin Burgess, Dawid Topolewski.
Skład: Mieszko Zieliński – Pupek, Kacper Dąbrowski, Patryk Bogdzio, Nataniel Grzybek, Dawid Topolewski, Oskar Sulewski, Jakub Fedorczyk, Marcin Burgess, Filip Paćko.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_0326 DSC_0335 DSC_0342 DSC_0346 DSC_0355 DSC_0361 DSC_0362 DSC_0371 DSC_0375 DSC_0379 DSC_0385 DSC_0390 DSC_0399 DSC_0407 DSC_0412 DSC_0414 DSC_0417 DSC_0419 DSC_0420 DSC_0428 DSC_0436 DSC_0439 DSC_0461 DSC_0468 DSC_0481 DSC_0484 DSC_0486 DSC_0509 DSC_0519 DSC_0523 DSC_0524 DSC_0563 DSC_0575 DSC_0578 DSC_0591 DSC_0607 DSC_0678 DSC_0702 DSC_0706 DSC_0712Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) IV Liga Okręgowa E2 gr. 18 Orlik
MILAN B – Ofensywa Książenice 5:14
Bramki: 4 x Gabriel Borowski, Maksymilian Traczyk.
Skład: Karol Skórzyński, Maksymilian Traczyk, Gabriel Borowski, Mikołaj Kopka, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, Mikołaj Flis, Stanisław Hejankowski.
Trener: Sebastian Żołek

2659C3B8-57F3-40E3-A8E8-89BFCCA456F506D03445-2516-45EC-8714-A6133237280D

2B9DE6E8-EE68-498A-B515-E1A82FBF01B4 4D438630-730B-4411-8174-E5F872935336 6FB87A03-B5A6-4CF6-B540-9493F65CC1F9 7FB46500-3305-440F-A176-4148C082B6BB 31F5C6C0-69A0-4BAE-8A75-C2C11C086505 8466A870-D328-4DC7-BA58-5765411F1EA1 38787FAC-6947-41D4-9C3D-06904C96D00A 7295509C-7FB3-4B53-B684-F6998C478FD7 90888759-CA0F-411C-A4A8-801E48B6746F


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 7 Orlik
GOSiR Naprzód Stare Babice - MILAN A 8:0
Skład: Mikołaj Rodek, Wojtek Lewandowski, Filip Mączka, Szymon Kwaśniewski, Dominik Zieliński, Tymon Chmielewski, Bruno Kowalczyk, Mateusz Poszwiński, Kostek Naimski, Marcin Pettyn, Bartek Grajewski.
Trener: Damian Zatyka

_DSC1557 _DSC1560 _DSC1561 _DSC1566 _DSC1568 _DSC1569 _DSC1571 _DSC1573 _DSC1575 _DSC1580 _DSC1583 _DSC1585 _DSC1587 _DSC1588 _DSC1589 _DSC1590Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 14 Orlik
GLKS Relax II Radziwiłłów – MILAN 3:21
Bramki: 6 x Kwiatkowski, 6 x Gąsiński, 5 x Skalski, 3 x Tchórznicki, Wardziak.
Skład: Antek Wardziak, Franek Siennicki, Marcin Kwiatkowski, Maks Skalski, Xawery Mironiuk, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński.
Trener: Krzysztof Urbanek

DSC01700 DSC01715 DSC01720 DSC01755 DSC01759 DSC01775 DSC01793 DSC01798 DSC01806 DSC01818 DSC01827 DSC01849 DSC01850 DSC01851 DSC01858 DSC01880Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – Ożarowianka Ożarów 1:3
Bramka: Mateusz Deka.
Skład: Piotr Głowacki, Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Jan Tryzno, Tadeusz Korach, Rafał Stanaszek, Mateusz Muś,Dominik Sierpiński, Igor Wytrykus, Tymon Golenia, Wojciech Żach.
Trener: Kuba Popiński

20190601_113109


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
UKS Ołtarzew – MILAN 0:4 (0:0)
Bramki: Bartek Malinowski, Wojtek Kowalski, Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski
Skład: Bartek Żach – Kamil Grzybek, Maks Lewandowski, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Kacper Jonak, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski, Piotrek Sadecki – Michał Gołębiewski, Wojtek Kowalski, Paweł Jarocki, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20190601_163357

_1079 _1080 _1081 _1082 _1083 _1084 _1085 _1087 _1092 _1093 _1094 _1095 _1098 _1100 _1103 _1104 _1105 _1110 _1112 _1117 _1119 _1120 _1121 _1122 _1123 _1124 _1125 _1126 _1128 _1129 _1133 _1139 _1141 _1144Zdjęcia: Maciej Żach


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
MILAN – KS Mszczonowianka 6:7 (2:6)
Bramki: 14′, 28′ Kamili Woźniak, 54′ Kajtek Chmiel, 64′ Tadeusz Engel, 75′ Dawid Chrobak, 77′ Julian Zawieja (z karnego).
Skład: Julian Zawieja – Franek Radzimowski, Staś Krzysiak, Kamil Woźniak, Maciek Wawrzyniak, Kuba Dumicz, Dawid Chrobak, Kajtek Chmiel, Tadeusz Engel.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190602_14_27_13_Pro WP_20190602_14_27_19_Pro WP_20190602_14_27_37_Pro WP_20190602_14_27_38_Pro WP_20190602_14_27_40_Pro - Kopia WP_20190602_14_27_40_Pro WP_20190602_14_27_42_Pro - Kopia WP_20190602_14_27_42_Pro WP_20190602_14_27_45_Pro - Kopia WP_20190602_14_27_45_Pro


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
Błonianka Błonie – MILAN 2:5 (0:1)
Bramki: Tymon Pandera, Dominik Nowak, Piotr Polkowski, Iwo Nowakowski, Kacper Wareluk.
Skład: Paweł Sitko, Michał Głuchowski, Piotr Polkowski, Dominik Nowak, Mateusz Kosmalski, Mateusz Kwiatkowski, Dawid Baranowski, Miłosz Baranowski, Dominik Werpachowski, Bartek Dróżdż, Iwo Nowakowski, Alan Bodych, Maciek Kwiecień, Bartek Pawlak, Kacper Wareluk.

Wicelider pokonany !!! Dziś bez słabych punktów. Każdy grał ,, jak mistrz „. Cieszy frekwencja na treningach i to widać w grze. Brawo drużyna !!!
Trener: Mirosław Rastawicki

Bez nazwy (2)IMG_20190601_165423


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
MILAN – Wicher Kobyłka 3:3 (1:1)
Bramki: 13′ Wojtek Kurlak, 47′ Stanisław Kwiatkowski, 97′ Mateusz Sierakowski.
Skład: Julek Zawieja – Maciek Chrzanowski, Kuba Wawrzyniak, Wojtek Kurlak (74′ Piotr Habrzyk), Kuba Traczyk, Bartek Chodowski (55′ Filip Górecki), Mateusz Dąbrowski (93′ Szymon Chyłek), Łukasz Grochala (36′ Stanisław Kwiatkowski), Mateusz Sierakowski, Mateusz Traczyk (82′ Maks Szulc), Kuba Namiota.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190602_11_33_12_Pro WP_20190602_11_33_19_Pro WP_20190602_11_33_23_Pro WP_20190602_11_33_24_Pro WP_20190602_11_33_26_Pro WP_20190602_11_33_28_Pro WP_20190602_11_33_31_Pro WP_20190602_11_34_06_Pro


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
AP Żyrardów – MILAN II 0:3 (walkower)
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – KS Konstancin 5:0 (2:0)
Bramki: 2 x Kudelski, Urbanek, Ozimek, Jabłoński.
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D. (65′ Podgórski), Banaszczyk (55′ Jaremczuk), Goławski, Kudelski, Urbanek, Przybylski (75′ Lewandowski), Ozimek (65′ Michalczyk), Marusiak (80′ Borkowski M.), Jabłoński (80′ Kurlak).
Rezerwowy: Wysocki.
Trener: Popiński

_DSC1474_DSC1476_DSC1501_DSC1507_DSC1517_DSC1536_DSC1548_DSC1554Zdjęcia: Jacek Mączka

20190605_174036 received_2351827498472664 image000007 image000006 image000005 image000004 image000003 image000002 image000001 image000000 DSC_0712 DSC_0706 DSC_0702 DSC_0678 DSC_0607 DSC_0591 DSC_0578 DSC_0575 DSC_0563 DSC_0524 DSC_0523 DSC_0519 DSC_0509 DSC_0486 DSC_0484 DSC_0481 DSC_0468 DSC_0461 DSC_0439 DSC_0436 DSC_0428 DSC_0420 DSC_0419 DSC_0417 DSC_0414 DSC_0412 DSC_0407 DSC_0399 DSC_0390 DSC_0385 DSC_0379 DSC_0375 DSC_0371 DSC_0362 DSC_0361 DSC_0355 DSC_0346 DSC_0342 DSC_0335 DSC_0326 dav 20190601_113109 _DSC1590 _DSC1589 _DSC1588 _DSC1587 _DSC1585 _DSC1583 _DSC1580 _DSC1575 _DSC1573 _DSC1571 _DSC1569 _DSC1568 _DSC1567 _DSC1566 _DSC1561 _DSC1560 _DSC1557 90888759-CA0F-411C-A4A8-801E48B6746F 7295509C-7FB3-4B53-B684-F6998C478FD7 38787FAC-6947-41D4-9C3D-06904C96D00A 8466A870-D328-4DC7-BA58-5765411F1EA1 2659C3B8-57F3-40E3-A8E8-89BFCCA456F5 31F5C6C0-69A0-4BAE-8A75-C2C11C086505 7FB46500-3305-440F-A176-4148C082B6BB 6FB87A03-B5A6-4CF6-B540-9493F65CC1F9 06D03445-2516-45EC-8714-A6133237280D 4D438630-730B-4411-8174-E5F872935336 2B9DE6E8-EE68-498A-B515-E1A82FBF01B4 DSC01880 DSC01858 DSC01851 DSC01850 DSC01849 DSC01827 DSC01818 DSC01811 DSC01806 DSC01798 DSC01793 DSC01775 DSC01759 DSC01755 DSC01722 DSC01720 DSC01715 DSC01700 dav dav dav WP_20190602_11_34_06_Pro WP_20190602_11_33_31_Pro WP_20190602_11_33_28_Pro WP_20190602_11_33_26_Pro WP_20190602_11_33_24_Pro WP_20190602_11_33_23_Pro WP_20190602_11_33_19_Pro WP_20190602_11_33_12_Pro WP_20190602_14_27_45_Pro WP_20190602_14_27_45_Pro - Kopia WP_20190602_14_27_42_Pro WP_20190602_14_27_42_Pro - Kopia WP_20190602_14_27_40_Pro WP_20190602_14_27_40_Pro - Kopia WP_20190602_14_27_38_Pro WP_20190602_14_27_37_Pro WP_20190602_14_27_19_Pro WP_20190602_14_27_13_Pro IMG_20190601_165423 Bez nazwy (2) Bez nazwy 20190601_163357 _1144 _1141 _1139 _1133 _1130 _1129 _1128 _1126 _1125 _1124 _1123 _1122 _1121 _1120 _1119 _1118 _1117 _1112 _1110 _1105 _1104 _1103 _1100 _1098 _1095 _1094 _1093 _1092 _1087 _1085 _1084 _1083 _1082 _1081 _1080 _1079