MILANGOL 21/2019

MILANGOL 21/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2012) – mecze kontrolne
MILAN – Delta Warszawa
W niedzielę 26 maja rocznik 2012 rozegrał bardzo cenny sparing z drużyną Delty Warszawa.
Graliśmy na dwóch boiskach, po czterech zawodników w polu i stały bramkarz. Był to jeden z głównych sprawdzianów przed jesiennym startem w lidze. Przeciwnik wygrał zdecydowanie na obydwu placach gry, pokazując nam jak wiele pracy jeszcze przed nami. Brawa dla wszystkich młodych piłkarzy Milanu. Mimo niekorzystnego wyniku walczyli do końcowego gwizdka o honorową bramkę. I w końcu udało się w czwartej kwarcie. Na listę strzelców wpisał się Marcin Wojtaszek. Gratulacje dla strzelca i dla wszystkich młodych zawodników i zawodniczek za zaangażowanie.
Skład Milanu (niebiescy): Tymon Piernikarski, Jan Kosz, Antek Kuszkowski, Jurek Grochal, Kacper Skorupiński, Hubert Laskowski, Jan i Stasiek Pawlak.
Skład Milanu (żółci): Dawid Rodek, Tymek Milewski, Kostek Ciużeński, Ala Wlazło, Hubert Sowiński, Maciek Dobrowolski, Marcin Wojtaszek, Franek Arak.
Trenerzy i sędziowie: Artur Arak, Karol Kuszkowski, Radosław Kosz.

IMG_9624 (2)IMG_9618 IMG_9622 (2)


U-8 (R2011) IV Liga Okręgowa F2 gr. 6 Żak
GKS Pogoń Grodzisk Maz. - MILAN 10:3
Bramki: 2 x Aleksander Adamiec, Ksawery Kozieł.
Skład: Antek Carrera-Fetraś, Julek Łęcki, Igor Grajewski, Jurek Markiewicz, Bartek Kwiatkowski, Ksawery Kozieł, Adam Figielski, Aleksander Adamiec, Adam Markiewicz, Kuba Bakalarz.
Trener: Damian Zatyka

20190526_093616 Resized_received_762110440852061


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 18 Żak
MILAN B  – AP Żyrardów III 1:8
Bramka: Igor Koperski.
Skład: Adam Świca, Michał Stanaszek, Michał Kowalski, Igor Koperski, Antek Żelazny, Piotr Siedlecki, Piotr Jeżewski, Tomek Boguszewski, Tomasz Wall.
Trener: Sebastian Milewski

dav dav dav


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
TUR Jaktorów – MILAN A 1:6
Bramki: 2 x Oskar Sulewski, 2 x Marcin Burgess, Kacper Dąbrowski, Olek Moreu
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek, Kacper Dąbrowski, Marcin Burgess, Oskar Sulewski, Jakub Fedorczyk, Dawid Topolewski, Olek Moreu.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_0001 DSC_0056 DSC_0070 DSC_0098 DSC_0116 DSC_0125 DSC_0133 DSC_0177 DSC_0227 DSC_0237 DSC_0244 DSC_0245 DSC_0251 DSC_0260 DSC_0264 DSC_0265 DSC_9791 DSC_9844 DSC_9849 DSC_9873 DSC_9880 DSC_9903 DSC_9925 DSC_9997 DSC_9998 DSC_9999Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) IV Liga Okręgowa E2 gr. 18 Orlik
MKS Znicz III – MILAN B 16:2
Bramki: 2 x Gabriel Borowski.
Skład: Karol Skórzyński, Bartosz Grajewski, Gabriel Borowski, Mikołaj Kopka, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, Mikołaj Flis, Mikołaj Kosmalski, Stanisław Hejankowski.
Trener: Sebastian Żołek

3FC9F589-F7B1-4A01-BC47-55D79C633D0A 37A74C07-EAF5-4929-A346-3BF41E5ABD5D 78B9DB3A-7AFE-4DE8-A901-835F224BACD2 A3871F8F-E710-46F9-87D1-CF7A710D92C8 C6CD4F19-BB99-4240-8D4E-C28182D67D84


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 7 Orlik
MILAN A – AP Naprzód Brwinów 3:7
Bramki: 2 x Flip Mączka, Mateusz Poszwiński.
Skład: Mikołaj Rodek, Wojtek Lewandowski, Filip Mączka, Bartek Margula, Szymon Kwaśniewski, Dominik Zieliński, Tymon Chmielewski, Bruno Kowalczyk, Mateusz Poszwiński, Kostek Naimski, Marcin Pettyn, Bartek Grajewski.
Trener: Damian Zatyka

_DSC1292 _DSC1294 _DSC1297 _DSC1299 _DSC1301 _DSC1303 _DSC1309 _DSC1314 _DSC1319Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 14 Orlik
MILAN – AP Żyrardów II 1:12
Bramka: Kuba Lipiński
Skład: Antek Wardziak, Franek Siennicki, Mateusz Boniecki, Marcin Kwiatkowski, Maks Skalski, Stasiek Bulanda, Kuba Lipiński, Adam Wyszyński, Xawery Mironiuk.
Trener: Krzysztof Urbanek

DSC01545 DSC01561 DSC01564 DSC01566 DSC01578 DSC01581 DSC01588 DSC01599 DSC01604 DSC01605 DSC01625 DSC01645 DSC01652 DSC01672 DSC01676 DSC01679 DSC01684Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
KS Raszyn II – MILAN 2:5
Bramki: 3 x Mateusz Deka, Igor Wytrykus, Tadeusz Korach.
Skład: Piotr Głowacki, Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Maciej Deka, Tadeusz Korach, Tomasz Gostyński, Rafał Stanaszek, Igor Wytrykus, Wojciech Żach, Tymon Golenia.
Trener: Kuba Popiński. W zastępstwie Paweł Bendkowski.

20190526_121438-XT3F2826 20190526_122104-XT3F2857 20190526_122133-XT3F2882 20190526_122219-XT3F2889 20190526_122719-XT3F2913 20190526_123440-XT3F2992 20190526_123714-XT3F3022 20190526_123831-XT3F3044 20190526_124011-XT3F3084 20190526_124351-XT3F3120 20190526_124406-XT3F3148 20190526_124610-XT3F3162 20190526_125254-XT3F3186 20190526_125257-XT3F3188 20190526_125259-XT3F3193 20190526_125303-XT3F3202 20190526_125600-XT3F3278 20190526_130055-XT3F3335 20190526_130138-XT3F3369 20190526_130417-XT3F3452 20190526_130537-XT3F3475 20190526_130551-XT3F3487 20190526_130706-XT3F3545 20190526_130710-XT3F3554 20190526_130710-XT3F3556 20190526_130739-XT3F3600 20190526_130758-XT3F3623 20190526_130810-XT3F3651 20190526_130936-XT3F3697 20190526_131019-XT3F3715 20190526_131206-XT3F3801 20190526_131318-XT3F3852 20190526_131336-XT3F3871 20190526_131342-XT3F3875 20190526_131442-XT3F3940 20190526_131551-XT3F3958 20190526_131555-XT3F3966 20190526_131702-XT3F3994 20190526_131704-XT3F4006 20190526_132008-XT3F4083 20190526_132220-XT3F4099 20190526_132240-XT3F4102Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – AP Żyrardów II 2:0 (1:0)
Bramki: Wojtek Kowalski, Nataniel Piotrowski.
Skład: Bartek Żach – Kamil Grzybek, Maks Lewandowski, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Kacper Jonak kpt., Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski, Piotrek Sadecki – Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

60962773_2515090475190883_5105609426425872384_n


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
MILAN – wolny termin
Trener: Paweł Bendkowski


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – FC Komorów 1:0 (0:0)
Bramka: Tymon Pandera.
Skład: Paweł Sitko, Michał Głuchowski, Piotr Polkowski, Dominik Nowak, Mateusz Kosmalski, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Bagiński, Dawid Baranowski, Miłosz Baranowski, Kamil Woźniak, Dominik Werpachowski, Bartek Dróżdż, Iwo Nowakowski, Alan Bodych, Maciek Kwiecień, Franek Radzimowski, Bartek Pawlak, Tymon Pandera.
Trener: Mirosław Rastawicki

60982978_2516301715069759_5343521168328491008_o61422492_2516302011736396_2460680952511201280_o


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
KS Raszyn – MILAN 3:3 (2:0)
Bramki: 57′, 63′, 85′ Kuba Namiota.
Skład: Julek Zawieja – Maciek Chrzanowski, Kuba Wawrzyniak, Wojtek Kurlak, Kuba Traczyk, Piotr Habrzyk (50′ Filip Górecki), Mateusz Dąbrowski, Łukasz Grochala (87′ Maksymilian Szulc), Bartek Chodowski, (69′ Mateusz Sierakowski) Mateusz Traczyk, Kuba Namiota.
Rezerwa: Szymon Chyłek.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190526_10_01_36_Pro WP_20190526_10_01_39_Pro WP_20190526_10_01_41_Pro WP_20190526_10_01_42_Pro WP_20190526_10_01_44_Pro WP_20190526_10_01_46_Pro


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – KS Ożarowianka II 0:0 (0:1)
Skład: Wysocki – Borkowski M. (80′ Bendkowski), Siedlecki, Miksa, Sikorski, Dzikowicki, Szewczak (83′ Zieliński), Banasiak, Wacławiak, Lewandowski, Rdzanek (63′ Kosewski).
Trener: Piotr Kaszowski

61110151_2516766608356603_4051853446758793216_o61091639_2516897738343490_8131980723356696576_o


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – MLKS Józefovia Józefów 0:1 (0:0)
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D., Goławski, Banaszczyk (85′ Marusiak), Polakowski, Kudelski, Urbanek, (75′ Michalczyk), Przybylski, Ozimek, Jabłoński (70′ Jaremczuk).
Rezerwowi: Wawrzyniak, Lewandowski, Borkowski M.
Trener: Jakub Popiński

_DSC1085 _DSC1087 _DSC1090 _DSC1091 _DSC1094 _DSC1097 _DSC1099 _DSC1103 _DSC1108 _DSC1120 _DSC1122 _DSC1125 _DSC1132 _DSC1138 _DSC1139 _DSC1141 _DSC1150 _DSC1154 _DSC1156 _DSC1157 _DSC1161 _DSC1169 _DSC1181 _DSC1185 _DSC1192 _DSC1208 _DSC1211 _DSC1218 _DSC1220 _DSC1257 _DSC1262 _DSC1266 _DSC1267Zdjęcia: Jacek Mączka

 

Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
KS Ursus II – MILAN 2:1 (1:0)
Bramka: Polakowski.
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D., Podgórski, Banaszczyk, Polakowski, Kudelski, Urbanek, Przybylski,, Ozimek (63′ Marusiak), Jabłoński (63′ Jaremczuk).
Rezerwowi: Wawrzyniak, Lewandowski, Borkowski M., Michalczyk, Nerwiński.
Trener: Jakub Popiński

20190526_110157 20190526_110200 20190526_110202 20190526_110204 20190526_110207 20190526_110229 20190526_110241 20190526_110306 20190526_110319 20190526_110336 20190526_110344 20190526_110421

20190526_110421 20190526_110344 20190526_110336 20190526_110319 20190526_110306 20190526_110241 20190526_110229 20190526_110207 20190526_110204 20190526_110202 20190526_110200 20190526_110157 WP_20190526_10_01_46_Pro WP_20190526_10_01_44_Pro WP_20190526_10_01_42_Pro WP_20190526_10_01_41_Pro WP_20190526_10_01_39_Pro WP_20190526_10_01_36_Pro DSC01684 DSC01679 DSC01676 DSC01672 DSC01669 DSC01652 DSC01649 DSC01645 DSC01625 DSC01605 DSC01604 DSC01599 DSC01589 DSC01588 DSC01581 DSC01578 DSC01566 DSC01564 DSC01561 DSC01545 20190526_132240-XT3F4102 20190526_132220-XT3F4099 20190526_132008-XT3F4083 20190526_131941-XT3F4070 20190526_131704-XT3F4006 20190526_131702-XT3F3994 20190526_131555-XT3F3966 20190526_131551-XT3F3958 20190526_131442-XT3F3940 20190526_131342-XT3F3875 20190526_131336-XT3F3871 20190526_131318-XT3F3852 20190526_131206-XT3F3801 20190526_131019-XT3F3715 20190526_130936-XT3F3697 20190526_130935-XT3F3693 20190526_130810-XT3F3651 20190526_130758-XT3F3623 20190526_130739-XT3F3600 20190526_130710-XT3F3556 20190526_130710-XT3F3554 20190526_130706-XT3F3545 20190526_130551-XT3F3487 20190526_130537-XT3F3475 20190526_130417-XT3F3452 20190526_130138-XT3F3369 20190526_130055-XT3F3335 20190526_125600-XT3F3278 20190526_125303-XT3F3202 20190526_125259-XT3F3193 20190526_125257-XT3F3188 20190526_125254-XT3F3186 20190526_124610-XT3F3162 20190526_124406-XT3F3148 20190526_124351-XT3F3120 20190526_124011-XT3F3084 20190526_123831-XT3F3044 20190526_123714-XT3F3022 20190526_123440-XT3F2992 20190526_122719-XT3F2913 20190526_122219-XT3F2889 20190526_122133-XT3F2882 20190526_122104-XT3F2857 20190526_121438-XT3F2826 61422492_2516302011736396_2460680952511201280_o 60982978_2516301715069759_5343521168328491008_o 60962773_2515090475190883_5105609426425872384_n _DSC1319 _DSC1314 _DSC1309 _DSC1304 _DSC1303 _DSC1301 _DSC1299 _DSC1297 _DSC1294 _DSC1292 61110151_2516766608356603_4051853446758793216_o 61091639_2516897738343490_8131980723356696576_o _DSC1267 _DSC1266 _DSC1262 _DSC1257 _DSC1220 _DSC1218 _DSC1211 _DSC1208 _DSC1192 _DSC1185 _DSC1181 _DSC1169 _DSC1161 _DSC1157 _DSC1156 _DSC1154 _DSC1150 _DSC1141 _DSC1139 _DSC1138 _DSC1132 _DSC1125 _DSC1122 _DSC1121 _DSC1120 _DSC1112 _DSC1110 _DSC1108 _DSC1103 _DSC1099 _DSC1097 _DSC1094 _DSC1091 _DSC1090 _DSC1087 _DSC1085 20190525_104929 20190525_100205 C6CD4F19-BB99-4240-8D4E-C28182D67D84 A3871F8F-E710-46F9-87D1-CF7A710D92C8 78B9DB3A-7AFE-4DE8-A901-835F224BACD2 37A74C07-EAF5-4929-A346-3BF41E5ABD5D 3FC9F589-F7B1-4A01-BC47-55D79C633D0A DSC_9999 DSC_9998 DSC_9997 DSC_9925 DSC_9903 DSC_9880 DSC_9873 DSC_9849 DSC_9844 DSC_9791 DSC_0265 DSC_0264 DSC_0260 DSC_0251 DSC_0245 DSC_0244 DSC_0237 DSC_0227 DSC_0177 DSC_0133 DSC_0125 DSC_0116 DSC_0098 DSC_0070 DSC_0056 DSC_0001 dav dav dav Resized_received_762110440852061 20190526_093616 IMG_9622 (2) IMG_9618 IMG_9624 (2)