MILANGOL 20/2019

MILANGOL 20/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2012) – mecze kontrolne
MILAN
Bramki:
Skład:
Trener: Artur Arak


U-8 (R2011) IV Liga Okręgowa F2 gr. 6 Żak
MILAN – MKS Piast Piastów 1:6
Bramka: Igor Grajewski.
Skład: Adam Strzelczyk, Julek Łęcki, Igor Grajewski, Jurek Markiewicz, Bartek Kwiatkowski, Ksawery Kozieł, Adam Figielski, Aleksander Adamiec.
Trener: Damian Zatyka

DSC09304 DSC09322 DSC09349 DSC09361 DSC09370 DSC09379 DSC09388 DSC09403 DSC09419 DSC09430 DSC09456 DSC09473 DSC09487 DSC09501 DSC09504 DSC09572Zdjęcia: Piotr Strzelczyk


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 18 Żak
Relax II Radziwiłów – MILAN B 6:7
Bramki: 2 x Igor Koperski, 2 x Michał Stanaszek, Adam Świca, Antek Żelazny, Michał Kowalski
Skład: Adam Świca, Michał Stanaszek, Tomek Boguszewski, Igor Koperski, Antek Żelazny, Piotr Siedlecki, Tomasz Wall, Michał Kowalski.
Trener: Sebastian Milewski

dav dav sdr dav


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN A – UKS Łady (Mecz nie odbył się. Goście nie dojechali. Zostanie rozegrany w innym terminie)
Trener: Paweł Wiesion


U-10 (R2009) IV Liga Okręgowa E2 gr. 18 Orlik
MILAN B – UKS Sporting 8:4 (5:1)
Bramki: 5 x Gabriel Borowski, 2 x Mikołaj Flis, bramka samobójcza
Skład: Karol Skórzyński, Bartosz Grajewski, Gabriel Borowski, Mikołaj Kopka, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, Mikołaj Flis, Mikołaj Kosmalski, Stanisław Hejankowski.
Trener: Sebastian Żołek

F4DA25F5-4E91-4482-869C-8E69B1D2A335

6A7D574C-FBA1-42B6-8CC3-154C7607F516

6D24E659-FE72-4341-B333-5E1F4110A20E 7AFE7150-524E-4558-9848-F6F254C0F57E 8F2EBA6D-1103-4B2F-BA1D-7629D6B1F7BD 19AEAAB8-C6A1-4F33-9070-44707AB6AF9E 0458B10E-0BFE-4A14-81D8-1A44DF7178EF 7252E420-BB6F-46E7-A1D0-2367BA42C988 81844F25-919D-478F-B0A5-982AC0F5AE3B A803F32C-6640-4B74-9B75-CFC9E37F19CA AC786672-8FF5-4F28-AD4E-F7A3F73E8785 FBA9B972-1FBB-4FA3-918B-991B245122B6


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 7 Orlik
MILAN A – Warszawska APN 2:3
Bramki: Tymon Chmielewski, Filip Mączka.
Skład: Mikołaj Rodek, Wojtek Lewandowski, Filip Mączka, Bartek Margula, Szymon Kwaśniewski, Dominik Zieliński, Tymon Chmielewski, Bruno Kowalczyk, Mateusz Poszwiński, Kostek Naimski, Marcin Pettyn, Bartek Grajewski.
Trener: Damian Zatyka

20190519_174344 20190519_180245


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 14 Orlik
MILAN – KS Ożarowianka Ożarów Maz. 5:3
Bramki: 2 x Kuba Lipiński, Stasiek Bulanda, Kacper Tchórznicki, samóbójcza.
Skład: Franek Siennicki, Xawery Mironiuk, Marcin Kwiatkowski, Adam Wyszyński, Mateusz Boniecki, Antek Wardziak, Kuba Lipiński, Stasiek Bulanda, Kacper Tchórznicki.
Trener: Krzysztof Urbanek

20190518_133757 20190518_133801


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – MKS Piast Piastów 0:7
Skład: Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Maciej Deka, Tadeusz Korach, Tomasz Gostyński, Rafał Stanaszek, Mateusz Muś, Jakub Olszewski, Igor Wytrykus, Wojciech Żach.
Trener: Kuba Popiński, Krzysztof Urbanek.

20190519_123110-XT3F2610 20190519_123420-XT3F2611 20190519_124012-XT3F2625 20190519_124017-XT3F2629 20190519_124020-XT3F2631 20190519_124028-XT3F2643 20190519_124217-XT3F2650 20190519_125436-XT3F2683 20190519_125600-XT3F2693 20190519_125659-XT3F2704 20190519_125733-XT3F2729 20190519_125942-XT3F2740 20190519_125946-XT3F2754 20190519_130139-XT3F2771 20190519_130148-XT3F2776 20190519_130158-XT3F2779Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
KS Błonianka Błonie – MILAN 0:3 (0:0)
Bramki: Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski, Maks Lewandowski.
Skład: Bartek Żach – Kamil Grzybek, Maks Lewandowski, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Kacper Jonak, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski – Michał Gołębiewski, Wojtek Kowalski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20190516_170427(0)_986 _987 _988 _989 _991 _992 _993 _994 _996 _998 _1009 _1010 _1014 _1015 _1020 _1021 _1025 _1026 _1029 _1030 _1031 _1032 _1033 _1034 _1036 _1037 _1040 _1041 _1045 _1046 _1051 _1053 _1060 _1061 _1062 _1063 _1064a _1067 _1068 _1069 _1070 _1071 _1075 _1076 _1077Zdjęcia: Maciej Żach


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
KS Teresin - MILAN 3:1 (1:0)
Bramka: 50′ Kamil Woźniak.
Skład: Tymon Kotermanowicz – Franek Radzimowski, Kamil Woźniak, Janek Szymański, Staś Dylewski, Alex Eckhoff, Kuba Kawa, Dawid Olszewski, Janek Kawa, Kuba Dumicz, Michał Gołębiewski, Dawid Chrobak.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190518_13_54_25_Pro WP_20190518_13_54_31_Pro WP_20190518_14_08_32_Pro WP_20190518_14_08_38_Pro WP_20190518_14_08_41_Pro WP_20190518_14_08_50_Pro


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
RKS Okęcie – MILAN 2:2 (0:1)
Bramki: Piotr Polkowski, Dominik Nowak.
Skład: Paweł Sitko, Michał Głuchowski, Piotr Polkowski, Dominik Nowak, Mateusz Kosmalski, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Bagiński, Dawid Baranowski, Miłosz Baranowski, Kacper Wareluk, Dominik Werpachowski, Maciek Reichel, Bartek Dróżdż, Iwo Nowakowski, Alan Bodych, Maciek Kwiecień.
Trener: Mirosław Rastawicki

20190519_171922 20190519_172023


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
MILAN – Orzeł Warszawa  – Mecz nie odbył się. Goście nie przyjechali.
Trener: Paweł Bendkowski


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
Sokół Budki Piaseckie – MILAN II 1:6 (0:4)
Bramki: 2 x Stokowski, Rdzanek, Dzikowicki, Szewczak, Sieczka.
Skład: Wysocki – Borkowski M., Kosewski, Sikorski, Bendkowski (60′ Matul), Dzikowicki (65′ Sieczka), Szewczak, Wacławiak, Stokowski (55′ Wałęka), Lewandowski, Rdzanek (73′ Zieliński).
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
Naprzód GOSiR Stare Babice – MILAN 1:3 (1:1)
Bramki: 2 x Polakowski, Urbanek,
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D., Goławski, Banaszczyk (63′ Jaremczuk), Polakowski (90′ + 3 Borkowski M.), Kudelski, Urbanek, Marusiak (46′ Przybylski), Ozimek (79′ Michalczyk), Jabłoński (90′ + 1 Lewandowski).
Rezerwowy: Wawrzyniak.
Trener: Jakub Popiński

20190517_180423

20190517_180423 20190519_172023 20190519_171922 WP_20190518_14_08_50_Pro WP_20190518_14_08_41_Pro WP_20190518_14_08_38_Pro WP_20190518_14_08_32_Pro WP_20190518_13_54_31_Pro WP_20190518_13_54_25_Pro 20190519_180245 20190519_174344 DSC09572 DSC09504 DSC09501 DSC09487 DSC09473 DSC09456 DSC09430 DSC09419 DSC09403 DSC09388 DSC09379 DSC09370 DSC09361 DSC09349 DSC09322 DSC09304 dav dav sdr dav dav FBA9B972-1FBB-4FA3-918B-991B245122B6 F4DA25F5-4E91-4482-869C-8E69B1D2A335 AC786672-8FF5-4F28-AD4E-F7A3F73E8785 A0451920-E1F1-4962-97E2-60807FBFC658 A803F32C-6640-4B74-9B75-CFC9E37F19CA 81844F25-919D-478F-B0A5-982AC0F5AE3B 7252E420-BB6F-46E7-A1D0-2367BA42C988 0458B10E-0BFE-4A14-81D8-1A44DF7178EF 43A9F762-EAA1-4AF1-BF93-6BC9C8A8D32C 19AEAAB8-C6A1-4F33-9070-44707AB6AF9E 8F2EBA6D-1103-4B2F-BA1D-7629D6B1F7BD 7AFE7150-524E-4558-9848-F6F254C0F57E 6D24E659-FE72-4341-B333-5E1F4110A20E 6A7D574C-FBA1-42B6-8CC3-154C7607F516 20190518_133801 20190518_133757 20190519_130158-XT3F2779 20190519_130148-XT3F2776 20190519_130139-XT3F2771 20190519_125946-XT3F2754 20190519_125942-XT3F2740 20190519_125733-XT3F2729 20190519_125659-XT3F2704 20190519_125600-XT3F2693 20190519_125436-XT3F2683 20190519_125343-XT3F2674 20190519_124217-XT3F2650 20190519_124028-XT3F2643 20190519_124020-XT3F2631 20190519_124017-XT3F2629 20190519_124012-XT3F2625 20190519_123420-XT3F2611 20190519_123110-XT3F2610 _1077 _1076 _1075 _1071 _1070 _1069 _1068 _1067 _1064a _1063 _1062 _1061 _1060 _1053 _1051 _1046 _1045 _1041 _1040 _1037 _1036 _1034 _1033 _1032 _1031 _1030 _1029 _1026 _1025 _1021 _1020 _1015 _1014 _1010 _1009 _998 _996 _994 _993 _992 _991 _989 _988 _987 _986 20190516_170427(0)