MILANGOL 19/2019

MILANGOL 19/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2012) – mecze kontrolne
MILAN – wolny termin
Trener: Artur Arak


U-8 (R2011) IV Liga Okręgowa F2 gr. 6 Żak
KS Błonianka II  – MILAN 5:3
Bramki: Igor Grajewski, Ksawery Kozieł, Ernest Kruk.
Skład: Adam Strzelczyk, Julek Łęcki, Ernest Kruk, Igor Grajewski, Mieszko Piaskowski, Kuba Bakalarz, Adam Markiewicz, Jurek Markiewicz, Jeremi Kamiński, Bartek Kwiatkowski, Ksawery Kozieł, Adam Figielski.
Trener: Damian Zatyka

20190512_112903_HDR 20190512_114059 (2)


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 18 Żak
MILAN B – wolny termin
Trener: Sebastian Milewski


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN A – Ofensywa Książenice 2:3
Bramki: Oskar Sulewski, Dawid Topolewski.
Skład: Filip Paćko, Kacper Dąbrowski, Marcin Burgess, Oskar Sulewski, Patryk Bogdzio, Jakub Fedorczyk, Nataniel Grzybek, Dawid Topolewski.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_9226 DSC_9234 DSC_9274 DSC_9278 DSC_9300 DSC_9307 DSC_9311 DSC_9331 DSC_9340 DSC_9361 DSC_9382 DSC_9395 DSC_9418 DSC_9436 DSC_9437 DSC_9445 DSC_9452 DSC_9458 DSC_9473 DSC_9483 DSC_9499 DSC_9507 DSC_9513 DSC_9525 DSC_9580 DSC_9637 DSC_9660 DSC_9664Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) IV Liga Okręgowa E2 gr. 18 Orlik
MKS Piast II Piastów – MILAN B 8:6 (5:3)
Bramki: 5 x Gabriel Borowski, Piotr Gajda.
Skład: Karol Skórzyński, Jan Wlazło, Bartosz Grajewski, Gabriel Borowski, Mikołaj Kopka, Piotr Gajda, Aleks Rymuza, Maksymilian Traczyk.
Trener: Sebastian Żołek

0DD0A412-4D65-43C7-86E4-6539993F8CAC 4C1CA78D-9159-423E-B003-CFBD842EF04B 8A42713F-8F20-421A-A17B-78B274AE9445 8C4AE637-49B2-4631-9D55-875785617EDC 8F382B91-74B3-4834-9968-8ED2F2F2F8E1 9C92D1D5-362F-4032-9113-501900057E17 11E11379-BD19-4B6F-90E1-56A3A07CF507 117F2205-7C0C-43DE-A907-4C322C5B4056 134D2343-BA47-4083-9DAF-9FDDC1013060 155A4AED-F1FC-4814-9680-BF2ABD8D3BC3 47532442-79D4-428F-A49B-9D8FEEBA1D63 A91CFDB5-562B-4DCA-ABD8-91548AE07C49 AF2CF560-7871-459B-A2EC-BAC0470AC51C B7A983D2-6ED3-4602-992A-5FC0D5AB4A92 D0B40B1C-B1BD-468D-87A8-5C6AF45ABDD9 D50C01F8-E899-497F-B5DE-7D3B91228C8D E1B3744B-5771-449A-BCE2-A018925D78B8


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 7 Orlik
MILAN A – MKS Znicz II Pruszków 2:6
Bramki: Tymon Chmielewski, Filip Mączka.
Skład: Mikołaj Rodek, Wojtek Lewandowski, Filip Mączka, Bartek Margula, Szymon Kwaśniewski, Dominik Zieliński, Tymon Chmielewski, Bruno Kowalczyk, Mateusz Poszwiński, Kostek Naimski, Marcin Pettyn.
Trener: Damian Zatyka

_DSC0748 _DSC0750 _DSC0754 _DSC0761 _DSC0766 _DSC0769 _DSC0773 _DSC0778 _DSC0780Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 14 Orlik
MILAN – AP LKS Chlebnia II – mecz rozgrywany 15.05
Bramki:
Skład:
Trener: Krzysztof Urbanek


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
Legion Pruszków – MILAN 0:2
Bramki: 2 x Mateusz Deka.
Skład: Piotr Głowacki, Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Maciej Deka, Jan Tryzno, Tadeusz Korach, Tomasz Gostyński, Rafał Stanaszek, Mateusz Muś, Jakub Olszewski.
Trener: Kuba Popiński

20190512_093837-XT3F2221 20190512_094058-XT3F2223 20190512_094100-XT3F2225 20190512_094327-XT3F2233 20190512_094804-XT3F2242 20190512_094839-XT3F2247 20190512_095214-XT3F2255 20190512_095327-XT3F2258 20190512_095410-XT3F2262 20190512_095910-XT3F2268 20190512_100357-XT3F2278 20190512_100359-XT3F2281 20190512_100938-XT3F2286 20190512_101047-XT3F2290 20190512_101254-XT3F2298 20190512_102002-XT3F2314 20190512_102342-XT3F2336 20190512_102347-XT3F2347 20190512_102522-XT3F2352 20190512_102607-XT3F2398 20190512_102609-XT3F2404 20190512_102751-XT3F2418 20190512_102834-XT3F2429 20190512_103311-XT3F2456 20190512_103430-XT3F2466 20190512_103615-XT3F2472 20190512_103709-XT3F2495 20190512_103743-XT3F2528 20190512_103809-XT3F2548 20190512_103816-XT3F2558 20190512_103819-XT3F2570 20190512_104116-XT3F2573 20190512_104116-XT3F2575Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – AP Naprzód Brwinów 2:1 (1:0)
Bramka: 2 x Wojtek Kowalski.
Skład: Bartek Żach – Kamil Grzybek, Maks Lewandowski – Kuba Dumicz, Kacper Jonak kpt., Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski – Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20190512_181112-1


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
AP LKS Chlebnia II – MILAN 6:0 (2:0)
Skład: Julek Zawieja – Staś Krzysiak, Franek Radzimowski, Tadeusz Engel, Kamil Woźniak, Janek Szymański, Staś Dylewski, Alex Eckhoff, Kuba Kawa, Tymon Kotermanowicz, Kajtek Chmiel, Dawid Olszewski.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190512_17_29_12_Pro WP_20190512_17_29_19_Pro WP_20190512_17_30_16_Pro WP_20190512_17_30_24_Pro WP_20190512_17_30_54_Pro WP_20190512_17_30_56_Pro WP_20190512_17_30_58_Pro WP_20190512_17_31_00_Pro WP_20190512_17_31_02_Pro WP_20190512_17_31_04_Pro


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN  – UKS G-81 Bemowo 1:0
Bramka: Piotr Polkowski.
Skład: Paweł Sitko, Michał Głuchowski, Piotr Polkowski, Dominik Nowak, Mateusz Kosmalski, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Bagiński, Tymon Pandera, Dawid Baranowski, Miłosz Baranowski, Kacper Wareluk, Bartek Pawlak, Maciek Reichel, Bartek Dróżdż, Iwo Nowakowski, Alan Bodych.
Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20190512_125209 IMG_20190512_125402 IMG_20190512_125409


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
MILAN – wolny termin
Trener: Paweł Bendkowski


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – KS Teresin II 2:1 (0:1)
Bramki: Rdzanek, Lewandowski.
Skład: Wysocki – Borkowski M., Siedlecki, Miksa, Sikorski, Wałęka (75′ Zieliński), Szewczak, Banasiak, Wacławiak, Lewandowski, Rdzanek (60′ Sieczka)
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – KS Teresin 1:0 (0:0)
Bramka: Kudelski.
Skład: Kaszowski – Kordium, Borkowski D., Goławski, Kudelski, Urbanek, Przybylski, Ozimek (89′ Lewandowski), Jabłoński (66′ Marusiak), Polakowski (80′ Michalczyk), Banaszczyk (70′ Jaremczuk).
Rezerwowi: Wawrzyniak, Borkowski M.
Trener: Jakub Popiński

IMGP1856

IMGP1856 IMG_20190512_125409 IMG_20190512_125402 IMG_20190512_125211 IMG_20190512_125209 WP_20190512_17_31_04_Pro WP_20190512_17_31_02_Pro WP_20190512_17_31_00_Pro WP_20190512_17_30_58_Pro WP_20190512_17_30_56_Pro WP_20190512_17_30_54_Pro WP_20190512_17_30_24_Pro WP_20190512_17_30_16_Pro WP_20190512_17_29_19_Pro WP_20190512_17_29_12_Pro 20190512_181112-1 20190512_104116-XT3F2575 20190512_104116-XT3F2573 20190512_103819-XT3F2570 20190512_103816-XT3F2558 20190512_103809-XT3F2548 20190512_103743-XT3F2528 20190512_103709-XT3F2495 20190512_103615-XT3F2472 20190512_103430-XT3F2466 20190512_103311-XT3F2456 20190512_102834-XT3F2429 20190512_102751-XT3F2418 20190512_102609-XT3F2404 20190512_102607-XT3F2398 20190512_102522-XT3F2352 20190512_102347-XT3F2347 20190512_102342-XT3F2336 20190512_102002-XT3F2314 20190512_101254-XT3F2298 20190512_101047-XT3F2290 20190512_100938-XT3F2286 20190512_100359-XT3F2281 20190512_100357-XT3F2278 20190512_095910-XT3F2268 20190512_095410-XT3F2262 20190512_095327-XT3F2258 20190512_095214-XT3F2255 20190512_094839-XT3F2247 20190512_094804-XT3F2242 20190512_094327-XT3F2233 20190512_094100-XT3F2225 20190512_094058-XT3F2223 20190512_093837-XT3F2221 _DSC0780 _DSC0778 _DSC0773 _DSC0769 _DSC0766 _DSC0761 _DSC0754 _DSC0750 _DSC0748 DSC_9664 DSC_9660 DSC_9637 DSC_9580 DSC_9525 DSC_9513 DSC_9507 DSC_9499 DSC_9483 DSC_9473 DSC_9458 DSC_9452 DSC_9445 DSC_9437 DSC_9436 DSC_9418 DSC_9395 DSC_9382 DSC_9365 DSC_9361 DSC_9340 DSC_9331 DSC_9311 DSC_9307 DSC_9300 DSC_9278 DSC_9274 DSC_9234 DSC_9226 E1B3744B-5771-449A-BCE2-A018925D78B8 D50C01F8-E899-497F-B5DE-7D3B91228C8D D0B40B1C-B1BD-468D-87A8-5C6AF45ABDD9 B7A983D2-6ED3-4602-992A-5FC0D5AB4A92 A91CFDB5-562B-4DCA-ABD8-91548AE07C49 134D2343-BA47-4083-9DAF-9FDDC1013060 117F2205-7C0C-43DE-A907-4C322C5B4056 11E11379-BD19-4B6F-90E1-56A3A07CF507 9C92D1D5-362F-4032-9113-501900057E17 8F382B91-74B3-4834-9968-8ED2F2F2F8E1 8A42713F-8F20-421A-A17B-78B274AE9445 4C1CA78D-9159-423E-B003-CFBD842EF04B 0DD0A412-4D65-43C7-86E4-6539993F8CAC 20190512_114059 (2) 20190512_114059 20190512_112903_HDR