MILANGOL 16/2019

MILANGOL 16/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


Drużyny:  U-7 (R2012), U-8 (R2011), U-9 (R2010), U-10 (R2009), U-11 (R2008), U-12 (R2007), U-13 (R2006)

Wolny termin


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 5 Trampkarz
KS Mszczonowianka - MILAN 5:1
Bramka: 24′ Kuba Dumicz.
Skład: Julek Zawieja – Staś Krzysiak, Franek Radzimowski, Tadeusz Engel, Dawid Chrobak, Tymon Kotermanowicz, Kajtek Chmiel, Kamil Woźniak, Janek Szymański, Staś Dylewski, Kamil Grzybek, Oliwier Miazek, Maciek Wawrzyniak, Kuba Dumicz, Maks Lewandowski

Trener: Paweł Bendkowski

V__2B79 V__4DBD V__E23F


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – KS Błonianka 1:4 (0:1)
Bramka: Tymon Pandera.
Skład: Paweł Sitko, Piotr Polkowski, Alan Bodych, Dominik Nowak, Maciek Kwiecień, Mateusz Kosmalski, Bartek Pawlak, Mateusz Bagiński, Tymon Pandera, Mateusz Kwiatkowski, Dawid Baranowski, Miłosz Baranowski, Dominik Werpachowski, Iwo Nowakowski, Tymoteusz Wiatrak, Kacper Wareluk, Bartek Dróżdż.

Mam nadzieję, że porażka z Błonianką, którą niedawno regularnie ogrywaliśmy, pobudzi zespół do pracy na treningu. Ostatni miesiąc na treningi drużyna nie miała czasu (egzaminy !). Inni też je mieli ale pewnie znajdowali czas dla swoich DRUŻYN. U nas widać na boisku brak sił, pomysłu na grę, szukania winy we wszystkim tylko nie w swoim podejściu do obowiązków.
Panowie potraficie grać !
Udowodnijcie to i zacznijcie trenować !!!

Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20190418_155533IMG_20190418_160358 (1)


U-17 (R2002) II Liga Okręgowa B1 – Junior Młodszy
MILAN – MKS Znicz Pruszków 0:2 (0:0)  – mecz sparingowy
Skład: Julek Zawieja – Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Kuba Wawrzyniak, Maciek Chrzanowski, Mateusz Dąbrowski, Łukasz Grochala, Maks Szulc, Wojciech Kurlak, Kuba Namiota, Filip Górecki Piotr Habrzyk, Szymon Chyłek, Mateusz Traczyk, Damian Popielczyk, Mateusz Sierakowski, Stanisław Kwiatkowski
Trener: Paweł Bendkowski


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
BUKS Pruszków – MILAN II 4:5 (2:2)
Bramki: 3 x Stokowski, Wacławiak, Siedlecki.
Skład: Wysocki – Sikorski, Kulesza, Miksa, Nerwiński (75′ Bendkowski), Borkowski M. (45′ Dzikowicki), Stokowski (68′ Kowalski), Wacławiak (65′ Rdzanek), Szewczak, Lewandowski (60′ Jabłoński), Siedlecki.
Trener: Piotr Kaszowski

57504757_2456145517752046_4863645352814706688_n57604340_2456145594418705_7781173640069906432_n


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
LKS Osuchów - MILAN 1:5 (0:2)
Bramki: 2 x Jabłoński, Jaremczuk, Kudelski, Przybylski.
Skład: Kaszowski – Podgórski, Kordium, Goławski (63′ Lewandowski), Przybylski, Kudelski, Ozimek, Polakowski (46′ Jabłoński), Banaszczyk (63′ Szewczak), Michalczyk, Jaremczuk (80′ Borkowski M.)
Rezerwowy: Wawrzyniak.
Trener: Jakub Popiński

20190419_17144220190419_17122820190419_17134420190419_171406

20190419_180221 IMG_20190418_160358 (1) IMG_20190418_155533 57604340_2456145594418705_7781173640069906432_n 57504757_2456145517752046_4863645352814706688_n V__E23F V__4DBD V__2B79