MILANGOL 44/2018 – ostatni w tym sezonie

MILANGOL 44/2018 – ostatni w tym sezonie

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
MILAN B – wolny termin
Trener: Piotr Kaszowski


U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
Legion Pruszków – MILAN A 3:2
Bramki: Filip Paćko, Kuba Fedorczyk
Skład: Mieszko Zieliński – Pupek, Kacper Dąbrowski, Marcin Borgess, Olek Sapiecha, Filip Paćko, Patryk Bogdzio, Kuba Fedorczyk, Nataniel Grzybek, Dawid Topolewski.
Trener: Paweł Wiesion

cof cof dig dig dig dig dig cof


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
UKS Łady – MILAN 1:11
Bramki: 5 x Filip Mączka, 2 x Tymon Chmielewski, 2 x Bruno Kowalczyk, Szymon Kwaśniewski, bramka samobójcza.
Skład:
Trener: Damian Zatyka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
MILAN – UKS Ołtarzew 5:5
Bramki: 3 x Kuba Lipiński, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński.
Skład:
Trener: Krzysztof Urbanek


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
PKS Mustangi Podkowa Leśna – MILAN 1:1
Bramka: Mateusz Deka.
Skład: Rafał Stanaszek, Janek Tryzno, Janek Charzyński, Krzysiek Charzyński, Tomek Gostyński, Mateusz Muś, Maciek Deka, Mateusz Deka, Igor Wytrykus, Ignacy Sapiecha, Wojtek Żach, Piotrek Głowacki, Tymon Golenia.
Trener: Kuba Popiński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
Tur Jaktorów – MILAN 2:3 (1:1)
Bramki: Olivier Miazek, Maciek Wawrzyniak, Wojtek Kowalski.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek – Olivier Miazek, Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Bartek Malinowski – Michał Gołębiewski, Wojtek Kowalski, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

_731

_727 _728 _729 _730 _732 _733 _736 _737 _738 _741 _750 _751 _752 _755 _757 _758 _759 _760 _771 _776 _777 _779 _780 _781 _782 _784 _785 _786 _790 _791 _797 _801 _803 _804 _807 _808 _809 _810 _811 _813 _814 _815

Maciej Żach


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
MILAN – KS Błonianka 0:3
Skład: Julek Zawieja, Alexander Eckhoff, Franek Radzimowski, Tadeusz Engel, Kuba Kawa, Janek Kawa, Staś Krzysiak, Kamil Woźniak, Kajtek Chmiel, Tymon Kotermanowicz, Janek Szymański, Staś Dylewski.
Trener: Marcin Kulesza

IMG_20181104_174823_resized_20181106_062952216 IMG_20181104_174833_resized_20181106_062953605 IMG_20181104_174839_resized_20181106_062954456 IMG_20181104_174842_resized_20181106_062954774 IMG_20181104_174852_resized_20181106_062953927 IMG_20181104_174901_resized_20181106_062953182 IMG_20181104_174903_resized_20181106_062952827 IMG_20181104_174907_resized_20181106_062952488


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – SEMP 1:5 (1:1)
Bramka: Piotr Polkowski
Skład: Dominik Werpachowski, Bartek Dróżdż, Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Maciek Reichel, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Bartek Pawlak, Michał Głuchowski, Bartek Pawlak, Mateusz Bagiński, Paweł Sitko.
Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20181104_113411


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
MILAN – GKS Pogoń Grodzisk Maz. 1:0
Bramka: 21′ Wojtek Kurlak.
Skład: Mateusz Baran- Kuba Sadowski, Łukasz Bagiński, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Piotr Habrzyk (73′ Alan Bodych), Konrad Przyłucki (65′ Mateusz Kwiatkowski), Mossakowski Sebastian (60′ Robert Heinrich), Kuba Konopka, Wojtek Kurlak.
Trener: Paweł Bendkowski


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
MILAN II – Guzovia Guzów
Bramki: Wałęka, Rdzanek, Jabłoński.
Skład: Wysocki – Zajączkowski, Matul, Sikorski, Federczyk – Wałęka (70′ Dzikowicki), Miksa (75′ Jabłoński), Szewczak (85′ Zieliński), Ogonowski, Kowalski (55′ Wacławiak) – Siedlecki (70′ Rdzanek).
Trener: Artur Arak

45196948_2197536273612973_610396680478523392_n


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
MILAN – Grom Warszawa 2:0 (0:0)
Bramki: 79′ Borkowski D., 90’+2′ Banaszczyk.
Skład: Wysocki – Smoliński, Kordium, Gudelski P., Borkowski Dawid (MVP meczu), Urbanek, Michalczyk (75′ Zatyka), Gudelski S. (88′ Kulesza), Jaremczuk (78′ Podgórski), Goławski (83′ Gutowski), Banaszczyk (90’+4′ Zientek).
Rezerwowy: Wawrzyniak.

Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk.

20181104_133046

45196948_2197536273612973_610396680478523392_n IMG_20181104_113411 IMG_20181104_174907_resized_20181106_062952488 IMG_20181104_174903_resized_20181106_062952827 IMG_20181104_174901_resized_20181106_062953182 IMG_20181104_174852_resized_20181106_062953927 IMG_20181104_174842_resized_20181106_062954774 IMG_20181104_174839_resized_20181106_062954456 IMG_20181104_174833_resized_20181106_062953605 IMG_20181104_174823_resized_20181106_062952216 _815 _814 _813 _811 _810 _809 _808 _807 _804 _803 _801 _797 _791 _790 _786 _785 _784 _782 _781 _780 _779 _777 _776 _771 _760 _759 _758 _757 _755 _752 _751 _750 _743 _741 _738 _737 _736 _733 _732 _731 _730 _729 _728 _727 20181103_132838-1 cof dig dig dig dig dig cof cof