MILANGOL 43/2018

MILANGOL 43/2018

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
MILAN B – ATP II Warszawa 1:8
Bramka: Mateusz Sieradzan
Skład: Mateusz Sieradzan, Antek Żelazny, Michał Stanaszek, Adam Świca, Igor Koperski, Tomek Boguszewski
Trener: Piotr Kaszowski


U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
MILAN A – Jaguar Michałowice 7:4
Bramki: 3 x Kacper Dąbrowski, 2 x Filip Paćko, Oskar Sulewski, Dawid Topolewski.
Skład: Mieszko Zieliński, Patryk Bogdzio, Dawid Topolewski, Kacper Dąbrowski, Oskar Sulewski, Nataniel Grzybek, Olek Sapiecha, Olek Moreu, Filip Paćko, Tymek Wardak, Marcin Borgess, Tymek Wardak.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_4835 DSC_4860 DSC_4873 DSC_4889 DSC_4893 DSC_4895 DSC_4903 DSC_4908 DSC_4921 DSC_4924 DSC_4932 DSC_4953 DSC_4985 DSC_5013 (2) DSC_5013 DSC_5034 DSC_5045 DSC_5064 DSC_5100 DSC_5111 DSC_5134 DSC_5145 DSC_5201 DSC_5215 DSC_5218 DSC_5242 DSC_5247 DSC_5253 DSC_5260 DSC_5264 DSC_5294 DSC_5308 DSC_5347 DSC_5350 DSC_5381 DSC_5383 DSC_5391

Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
MILAN – Pogoń III Grodzisk Maz. 2:9
Bramki: Mateusz Poszwiński, Filip Mączka.
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Janek Wlazło, Mateusz Poszwiński, Dominik Zieliński, Wojtek Lewandowski, Tymon Chmielewski, Aleks Rymuza, Kostek Naimski, Marek Biliński, Filip Polański, Gabryś Borowski, Szymon Kwaśniewski, Bartek Margula, Marcin Pettyn.

Wysoka porażka naszego zespołu nie w pełni odzwierciedla to co działo się na boisku. Wielkie brawa dla chłopców, że podjęli walkę z „3” drużyną Pogoni, która w dużej mierze zasilona została „1” :)
Trener: Damian Zatyka

20181024_192058_HDR-1


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
MILAN – FC Komorów 0:8
Skład: Franek Siennicki, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Antek Wardziak, Kuba Lipiński, Marcin Kwiatkowski, Mateusz Boniecki, Xawery Mironiuk, Kamil Karlicki, Łukasz Kwiecień, Luka Eckhoff.
Trener: Krzysztof Urbanek


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
MILAN wolny termin


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – UKS Ołtarzew 1:0 (1:0)
Bramka: 2′ Maciek Wawrzyniak
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Olivier Miazek, Nataniel Piotrowski, Bartek Malinowski – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba, Michał Gołębiewski.

Zwycięską bramkę w drugiej minucie strzela kapitan Maciek Wawrzyniak, tak jak kapitan pierwszej drużyny Adam Banaszczyk, który również w drugiej minucie wyjazdowego meczu z KS Konstancin daje trzy punkty „jedynce”. Brawa dla naszych kapitanów!
Trener: Michał Wawrzyniak

20181027_170524


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
MILAN – KS Mszczonowianka 0:1
Skład: Julek Zawieja, Adama Sapiecha, Alexander Eckhoff, Dawid Chrobak, Franek Radzimowski, Tadeusz Engel, Kuba Kawa, Janek Kawa, Staś Krzysiak, Kamil Woźniak, Kajtek Chmiel, Tymon Kotermanowicz, Janek Szymański, Staś Dylewski.
Trener: Marcin Kulesza

IMG_20181026_190148_resized_20181028_100037260 IMG_20181026_190153_resized_20181028_100036117 IMG_20181026_190156_resized_20181028_100036421 IMG_20181026_190159_resized_20181028_100036741 IMG_20181026_190203_resized_20181028_100035773


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
UKS GOSiR Stare Babice – MILAN 2:0 (1:0)
Skład: Paweł Sitko – Bartek Dróżdż, Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Maciek Reichel, Miłosz Baranowski, Mateusz Bagiński, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Dawid Baranowski, Tymon Pandera, Mateusz Kwiatkowski, Michał Głuchowski, Bartek Pawlak, Mateusz Bagiński.

Porażka jest wliczona w sport. Mam nadzieje, że potrafimy wyciągnąć z niej wnioski. Najbliższy mecz 4 listopada w niedzielę o godz. 11.30 w Milanówku z SEMP’em Warszawa. Głowy do góry :)
Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20181027_110141 (2)


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
MILAN – KS Ursus II Warszawa 0:1
Skład: Mateusz Baran- Kuba Sadowski, Łukasz Bagiński, Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Robert Heinrich, Paweł Sitko, Piotr Habrzyk, Konrad Przyłucki (60′ Tymon Wiatrak).
Trener: Paweł Bendkowski

IMG_6063 IMG_6064 IMG_6065 IMG_6066 IMG_6067 IMG_6068 IMG_6062IMG_6060


U-17 (R2002/01) Junior
MILAN – FT Warszawa (Football Talents) 4:2 (2:0)
Bramki: 3 x zawodnik testowany I; zawodnik testowany II.
Trener: Michał Wawrzyniak (dziś okazjonalnie)

20181027_095547 20181027_095646 20181027_095701 20181027_095703 20181027_095708


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
MILAN II – AP Żyrardów II 4:2 (3:0)
Bramki: 2 x Wałęka, Szewczak, Sikorski.
Skład: Wysocki – Warowicki (80′ Stańczuk), Kulesza, Sikorski, Zajączkowski (60′ Wacławiak) – Wałęka (70′ Zieliński), Miksa, Szewczak (65′ Federczyk), Ogonowski (70′ Szmyd), Kowalski (70’Borkowski) – Siedlecki (80′ Sieczka)
Trener: Artur Arak

mms_img-15451003 mms_img640510679


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
KS Konstancin – MILAN 0:1 (0:1)
Bramka: 2′ Banaszczyk
Skład: Kaszowski – Podgórski, Gudelski P., Kordium, Borkowski D., Banaszczyk, Gudelski S., Urbanek, Michalczyk (80′ Kulesza), Jaremczuk, Zientek (60′ Kowalski).
Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk

20181027_110213

20181024_192058_HDR-1 mms_img640510679 mms_img-15451003 20181027_095708 20181027_095703 20181027_095701 20181027_095646 20181027_095547 IMG_6062 IMG_6060 IMG_6068 IMG_6067 IMG_6066 IMG_6065 IMG_6064 IMG_6063 IMG_20181026_190203_resized_20181028_100035773 IMG_20181026_190159_resized_20181028_100036741 IMG_20181026_190156_resized_20181028_100036421 IMG_20181026_190153_resized_20181028_100036117 IMG_20181026_190148_resized_20181028_100037260 20181027_170524 IMG_20181027_110141 (2) DSC_5391 DSC_5383 DSC_5381 DSC_5350 DSC_5347 DSC_5308 DSC_5294 DSC_5264 DSC_5260 DSC_5253 DSC_5247 DSC_5242 DSC_5218 DSC_5215 DSC_5201 DSC_5145 DSC_5134 DSC_5111 DSC_5100 DSC_5064 DSC_5045 DSC_5034 DSC_5013 DSC_5013 (2) DSC_4985 DSC_4953 DSC_4932 DSC_4924 DSC_4921 DSC_4908 DSC_4903 DSC_4895 DSC_4893 DSC_4889 DSC_4873 DSC_4860 DSC_4835