MILANGOL 42/2018

MILANGOL 42/2018

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
GLKS Nadarzyn II – MILAN B 6:0
Skład: Mateusz Sieradzan, Antek Żelazny, Michał Stanaszek, Aleksander Wójcik, Adam Świca, Wiktor Dziduszko, Michał Kowalski, Łukasz Banasiewicz, Igor Koperski
Trener: Piotr Kaszowski


U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
FC Komorów – MILAN A 6:2
Bramki: Filip Paćko, Kacper Dąbrowski.
Skład: Mieszko Zieliński, Patryk Bogdzio, Dawid Topolewski, Kacper Dąbrowski, Oskar Sulewski, Nataniel Grzybek, Olek Sapiecha, Olek Moreu, Filip Paćko, Tymek Wardak, Kuba Fedorczyk.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_4391 DSC_4410 DSC_4424 DSC_4444 DSC_4448 DSC_4449 DSC_4450 DSC_4480 DSC_4487 DSC_4489 DSC_4496 DSC_4509 DSC_4517 DSC_4522 DSC_4539 DSC_4548 DSC_4571 DSC_4581 DSC_4591 DSC_4648 DSC_4652 DSC_4658 DSC_4683 DSC_4685 DSC_4687 DSC_4702 DSC_4706 DSC_4720 DSC_4730 DSC_4734 DSC_4735 DSC_4749 DSC_4763 DSC_4769 DSC_4775 DSC_4777 DSC_4782 DSC_4783 DSC_4787 DSC_4788 DSC_4824 DSC_4830

Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
MILAN – Znicz III Pruszków 9:3
Bramki: 3 x Mateusz Poszwiński, 2 x Tymon Chmielewski, 2 x Filip Mączka, Szymon Kwaśniewski, Dominik Zieliński.
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Janek Wlazło, Mateusz Poszwiński, Dominik Zieliński, Wojtek Lewandowski, Tymon Chmielewski, Aleks Rymuza, Kostek Naimski, Marek Biliński, Filip Polański, Gabryś Borowski, Szymon Kwaśniewski, Bartek Margula, Marcin Pettyn.

Bardzo fajny mecz w wykonaniu naszego zespołu. Duża konsekwencja w grze obronnej oraz nietuzinkowe zagrania w ataku w ostateczności pozwoliły strzelić aż 9 goli, jednocześnie tracąc tylko 3! Brawo :)
Trener: Damian Zatyka

_DSC9344 _DSC9345 _DSC9359 _DSC9360 _DSC9365 _DSC9370 _DSC9371

_DSC9375 _DSC9376 _DSC9380 _DSC9381 _DSC9394 _DSC9395 _DSC9404 _DSC9408 _DSC9434

Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
MILAN – Znicz III Pruszków 2:10
Bramki: Kuba Lipiński, Kacper Tchórznicki
Skład: Franek Siennicki, Maks Skalski, Kamil Karlicki, Kacper Tchórznicki, Luka Eckhoff, Marcin Kwiatkowski, Kuba Lipiński, Stasiek Bulanda, Antek Wardziak, Xawery Mironiuk, Filip Gąsiński.
Trener: Krzysztof Urbanek

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
MILAN – Orzeł Kampinos 0:0
Skład: Maciek Deka, Mateusz Deka, Piotrek Głowacki, Igor Wytrykus, Janek Siepietowski, Krzysiek Charzyński, Janek Charzyński, Miłosz Grzybek, Janek Tryzno, Wojtek Żach, Tymon Golenia, Tomek Gostyński, Ignacy Sapiecha.
Trener: Kuba Popiński

eg3a3852jpg_31648470188_o eg3a3854jpg_30579540537_o eg3a3856jpg_44795450184_o eg3a3858jpg_45521049901_o eg3a3863jpg_45470044992_o eg3a3864jpg_45521053961_o eg3a3867jpg_31648482208_o eg3a3868jpg_44607056285_o eg3a3870jpg_44795463194_o eg3a3873jpg_31648489498_o eg3a3875jpg_30579559547_o eg3a3876jpg_45521068911_o eg3a3879jpg_45521070731_o eg3a3885jpg_45521073201_o eg3a3887jpg_44607073525_o eg3a3889jpg_31648501418_o eg3a3890jpg_45470068712_o eg3a3898jpg_31648504738_o eg3a3900jpg_31648507518_o eg3a3903jpg_45470077372_o eg3a3906jpg_31648511488_o eg3a3921jpg_43704110640_o eg3a3929jpg_31648514618_o eg3a3934jpg_45470086332_o eg3a3940jpg_44795491234_o eg3a3949jpg_31648520028_o eg3a3951jpg_45521092641_o eg3a3952jpg_45470095292_o

Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
KS Błonianka Błonie – MILAN 1:1 (1:1) – mecz w Milanówku
Bramka: Dawid Skiba
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek – Olivier Miazek, Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Bartek Malinowski, Maks Zawadzki – Michał Gołębiewski, Wojtek Kowalski, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20181020_173307


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
Orzeł Kampinos – MILAN 2:1
Bramka: Adam Sapiecha
Skład: Julek Zawieja, Adama Sapiecha, Alexander Eckhoff, Dawid Chrobak, Franek Radzimowski, Tadeusz Engel, Kuba Kawa, Janusz Kawa, Stanisław Krzysiak, Kamil Woźniak.
Trener: Marcin Kulesza

IMG_20181020_155833_resized_20181022_112046773 IMG_20181020_155846_resized_20181022_112050734 IMG_20181020_155849_resized_20181022_112044740 IMG_20181020_155858_resized_20181022_112049184 IMG_20181020_163109_resized_20181022_112046275 IMG_20181020_163214_resized_20181022_112050190 IMG_20181020_163219_resized_20181022_112048116 IMG_20181020_163240_resized_20181022_112045729 IMG_20181020_164138_resized_20181022_112048621


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – Pogoń Grodzisk Maz. 1:2 (0:1)
Bramka: Kosma Woźniakowski
Skład: Dominik Werpachowski – Bartek Dróżdż, Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Maciek Reichel, Iwo Nowakowski, Miłosz Baranowski, Mateusz Bagiński, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Dawid Baranowski, Tymon Pandera, Paweł Sitko, Mateusz Kwiatkowski, Bartek Pawlak, Michał Medyński, Adrian Zieliński.

Porażka z liderem po dobrym meczu. Szkoda, że wyszliśmy tak bardzo przestraszeni, bo można  było ugrać coś więcej. Do utraty pierwszej bramki , czekaliśmy tylko na to co zrobi przeciwnik. To za mało. Gdy zaczęliśmy i my grać wyglądało to dużo lepiej.
Trener: Mirosław Rastawicki

20181021_122908 20181021_122917


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
MKS II Piaseczno – MILAN 3:2
Bramki: 6′ Filip Górecki, 14′ Marcel Borkowski.
Skład: Mateusz Baran- Kuba Sadowski, Łukasz Bagiński, Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Kuba Konopka, Filip Górecki (12′ Robert Heinrich), Wojtek Kurlak, Piotr Habrzyk.
Trener: Paweł Bendkowski

20181020_131114(1)


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
KS Ożarowianka II – MILAN II 2:1 (2:1)
Bramka: Wałęka
Skład: Plackowski – Kulesza, Sikorski, Matul, Zajączkowski – Wałęka, Miksa, Szewczak, Wacławiak (55′ Rdzanek), Ogonowski – Kowalski (70’Stańczuk).
Rezerwa: Borkowski M., Federczyk, Zieliński.
Trener: Artur Arak

mms_img844947980 mms_img1445810827


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
MILAN – KS Ursus II 1:4 (0:1)
Bramki: Jaremczuk.
Skład: Kaszowski – Podgórski, Gudelski P., Smoliński, Borkowski D., Urbanek, Gudelski S., Banaszczyk, Goławski (60′ Gutowski), Michalczyk (65′ Kordium), Jaremczuk (75′ Zientek).
Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk

_DSC9436_DSC9440_DSC9500

Zdjęcia: Jacek Mączka

eg3a3952jpg_45470095292_o eg3a3951jpg_45521092641_o eg3a3949jpg_31648520028_o eg3a3940jpg_44795491234_o eg3a3934jpg_45470086332_o eg3a3929jpg_31648514618_o eg3a3921jpg_43704110640_o eg3a3906jpg_31648511488_o eg3a3903jpg_45470077372_o eg3a3900jpg_31648507518_o eg3a3898jpg_31648504738_o eg3a3890jpg_45470068712_o eg3a3889jpg_31648501418_o eg3a3887jpg_44607073525_o eg3a3885jpg_45521073201_o eg3a3879jpg_45521070731_o eg3a3876jpg_45521068911_o eg3a3875jpg_30579559547_o eg3a3873jpg_31648489498_o eg3a3870jpg_44795463194_o eg3a3868jpg_44607056285_o eg3a3867jpg_31648482208_o eg3a3864jpg_45521053961_o eg3a3863jpg_45470044992_o eg3a3858jpg_45521049901_o eg3a3856jpg_44795450184_o eg3a3854jpg_30579540537_o eg3a3852jpg_31648470188_o SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC DSC_4830 DSC_4824 DSC_4788 DSC_4787 DSC_4783 DSC_4782 DSC_4777 DSC_4775 DSC_4769 DSC_4763 DSC_4749 DSC_4735 DSC_4734 DSC_4733 DSC_4730 DSC_4720 DSC_4706 DSC_4702 DSC_4687 DSC_4685 DSC_4683 DSC_4658 DSC_4652 DSC_4648 DSC_4591 DSC_4581 DSC_4571 DSC_4554 DSC_4548 DSC_4539 DSC_4522 DSC_4517 DSC_4509 DSC_4496 DSC_4489 DSC_4487 DSC_4480 DSC_4450 DSC_4449 DSC_4448 DSC_4444 DSC_4424 DSC_4410 DSC_4391 _DSC9375 _DSC9434 _DSC9408 _DSC9404 _DSC9395 _DSC9394 _DSC9381 _DSC9380 _DSC9376 _DSC9375 _DSC9371 _DSC9370 _DSC9365 _DSC9360 _DSC9359 _DSC9345 _DSC9344 20181020_173307 mms_img1445810827 mms_img844947980 20181020_131114(1) 20181021_122917 20181021_122908 IMG_20181020_164138_resized_20181022_112048621 IMG_20181020_163240_resized_20181022_112045729 IMG_20181020_163233_resized_20181022_112044140 IMG_20181020_163219_resized_20181022_112048116 IMG_20181020_163214_resized_20181022_112050190 IMG_20181020_163109_resized_20181022_112046275 IMG_20181020_155858_resized_20181022_112049184 IMG_20181020_155849_resized_20181022_112044740 IMG_20181020_155846_resized_20181022_112050734 IMG_20181020_155833_resized_20181022_112046773