MILANGOL 41/2018

MILANGOL 41/2018

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
MILAN B – ATP II Warszawa 2:8
Bramki: Mateusz Sieradzan, Wiktor Dziduszko.
Skład: Piotrek Siedlecki, Mateusz Sieradzan, Antek Żelazny, Michał Stanaszek, Tomek Boguszewski, Aleksander Wójcik, Adam Świca, Wiktor Dziduszko, Antek Baranowski, Michał Kowalski, Filip Paćko.
Trener: Piotr Kaszowski

DSC_8210 DSC_8212 DSC_8217 DSC_8218 DSC_8219 DSC_8222 DSC_8223 DSC_8228 DSC_8229 DSC_8231 DSC_8233 DSC_8247 DSC_8258 DSC_8334 DSC_8346 DSC_8348 DSC_8373

Zdjęcia: Artur Stanaszek


U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
MILAN A – AP III Żyrardów 5:2
Bramki: Marcin Burgess, Dawid Topolewski, Oskar Sulewski, Olek Moreu, Nataniel Grzybek.
Skład: Mieszko Zieliński, Patryk Bogdzio, Dawid Topolewski, Kacper Dąbrowski, Marcin Burgess, Oskar Sulewski, Nataniel Grzybek, Olek Sapiecha, Olek Moreu.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_3985 DSC_3989 DSC_3994 DSC_4010 DSC_4024 DSC_4056 DSC_4072 DSC_4073 DSC_4075 DSC_4076 DSC_4102 DSC_4104 DSC_4114 DSC_4126 DSC_4135 DSC_4155 DSC_4164 DSC_4175 DSC_4176 DSC_4190 DSC_4194 DSC_4198 DSC_4209 DSC_4229 DSC_4244 DSC_4253 DSC_4275 DSC_4276 DSC_4283 DSC_4292 DSC_4296 DSC_4328 DSC_4354 DSC_4359 DSC_4360 DSC_4361 DSC_4364 DSC_4372 DSC_4379 DSC_4383 DSC_4384

Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
Football Academy Warszawa - MILAN 6:4
Bramki: 2 x Filip Mączka, 2 x Tymon Chmielewski.
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Janek Wlazło, Mateusz Poszwiński, Dominik Zieliński, Bruno Kowalczyk, Wojtek Lewandowski, Tymon Chmielewski, Aleks Rymuza, Kostek Naimski, Janek Domżała, Marek Biliński, Filip Polański.
Trenerzy: Damian Zatyka, Sebastian Żołek.

_DSC9285 _DSC9290 _DSC9291 _DSC9292 _DSC9293 _DSC9294 _DSC9302 _DSC9305 _DSC9307 _DSC9313 _DSC9315 _DSC9317 _DSC9319 _DSC9322 _DSC9328 _DSC9330 _DSC9331 _DSC9332 _DSC9337

Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
Legion II Pruszków – MILAN 0:6
Bramki: Kuba Lipiński, Marcin Kwiatkowski, samobójcza, 2 x Kacper Tchórznicki, Kacper Tchórznicki/Maksymilian Skalski.
Kacper strzelał, a od Maksa się odbiła i wpadła do bramki.
Skład: Mateusz Boniecki, Kuba Lipiński, Franek Siennicki, Antek Wardziak, Kacper Tchórznicki, Marcin Kwiatkowski, Stanisław Bulanda, Xawery Mironiuk, Łukasz Kwiecień, Maks Skalski, Kamil Karlicki.
Trener: Krzysztof Urbanek

oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor

Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
MILAN – PKS Mustangi 3:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Muś (as.Igor Wytrykus), Mateusz Deka (as.Mateusz Muś), Mateusz Deka.
Skład: Filip Mączka, Maksym Lubiński, Piotrek Głowacki, Maciek Deka, Mateusz Deka, Janek Charzyński, Krzysiek Charzyński, Janek Tryzno, Tomek Gostyński, Mateusz Muś, Igor Wytrykus, Miłosz Grzybek, Wojtek Żach, Ignacy Sapiecha, Bartek Malinowski, Dominik Sierpiński.
Trener: Kuba Popiński

20181012_180013 20181012_180025 20181012_180642 20181012_181320 20181012_183610 20181012_183613 20181012_191521 20181012_191541 20181012_191543


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – AP Naprzód Brwinów 3:0 (0:0)
Bramki: Kacper Jonak, Maciek Wawrzyniak, Maks Lewandowski.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Olivier Miazek, Nataniel Piotrowski, Maks Zawadzki, Bartek Malinowski, Maks Lewandowski, Paweł Jarocki – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20181013_133145(1)


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
MILAN – Piast Feliksów 10:0
Bramki: 4 x Kamil Woźniak, Kajtek Chmiel, Stanisław Dylewski, Tadeusz Engel, Dawid Chrobak, Kacper Jonak, Kuba Dumicz.
Skład: Julek Zawieja, Adam Sapiecha, Alexander Eckhoff, Dawid Chrobak, Franek Radzimowski, Maciek Wawrzyniak, Kacper Jonak, Kuba Dumicz, Jan Kawa, Kuba Kawa, Janusz Szymański, Kajtek Chmiel, Kamil Woźniak, Stanisław Dylewski, Stanisław Krzysiak, Tadeusz Engel, Dominik Werpachowski.
Trener: Marcin Kulesza


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
Błonianka Błonie – MILAN 1:2 (1:0)
Bramki: Kosma Woźniakowski, Iwo Nowakowski.
Skład: Dominik Werpachowski – Bartek Dróżdż, Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Maciek Reichel, Iwo Nowakowski, Miłosz Baranowski, Michał Głuchowski, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Dawid Baranowski, Tymon Pandera, Paweł Sitko, Tymoteusz Wiatrak, Bartek Pawlak, Michał Medyński.

Trener: Mirosław Rastawicki

20181013_162356


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
MILAN – Znicz II Pruszków 2:2
Bramki: 78′ Kuba Konopka (z karnego), 82′ Wojtek Kurlak
Skład: Mateusz Baran – Kuba Sadowski, Łukasz Bagiński, Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Kuba Konopka, Filip Górecki (50′ Robert Heinrich), Wojtek Kurlak, Piotr Habrzyk.
Trener: Paweł Bendkowski

IMG_5951 IMG_5954 IMG_5955 IMG_5956 IMG_5957 IMG_5958 IMG_5960 IMG_5963


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
MILAN II – Sokół Budki Piaseckie 7:1 (3:1)
Bramki: 4 x Siedlecki, Szewczak, Stańczuk, Rdzanek.
Skład: Wysocki – Warowicki (50′ Federczyk), Wałęka, Kulesza, Zajączkowski – Wacławiak (70′ Borkowski M.), Miksa, Zieliński (65′ Rdzanek), Stańczuk (46′ Sieczka; 85′ Plackowski), Szewczak (75′ Ogonowski) – Siedlecki.
Trener: Artur Arak

Resized_20181014_153106_9793001 (2)Resized_20181014_153058_5301 (2)


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
MLKS – Józefovia Józefów – MILAN 6:0 (4:0)
Skład: Kaszowski – Podgórski (65′ Nerwiński), Gudelski P., Smoliński, Borkowski D. (74′ Zientek), Zatyka (46′ Jaremczuk), Urbanek (79′ Kulesza), Banaszczyk, Goławski, Gudelski S., Gutowski (70′ Michalczyk).
Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk

20181013_120139 20181013_120141 20181013_120143 20181013_120144 20181013_120146 20181013_120149 20181013_120152 20181013_120224 20181013_120226 20181013_120234 20181013_120236 20181013_120238 20181013_120300 20181013_120315 20181013_120410 20181013_120430

20181013_120430 20181013_120410 20181013_120315 20181013_120300 20181013_120240 20181013_120238 20181013_120236 20181013_120234 20181013_120226 20181013_120224 20181013_120152 20181013_120149 20181013_120146 20181013_120144 20181013_120143 20181013_120141 20181013_120139 Resized_20181014_153058_5301 (2) Resized_20181014_153106_9793001 (2) IMG_5963 IMG_5960 IMG_5958 IMG_5957 IMG_5956 IMG_5955 IMG_5954 IMG_5951 20181013_162356 20181013_133145(1) 20181012_191554 20181012_191543 20181012_191541 20181012_191521 20181012_183613 20181012_183610 20181012_181320 20181012_180642 20181012_180025 20181012_180013 oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor oznor _DSC9337 _DSC9332 _DSC9331 _DSC9330 _DSC9328 _DSC9322 _DSC9319 _DSC9317 _DSC9315 _DSC9313 _DSC9307 _DSC9305 _DSC9302 _DSC9294 _DSC9293 _DSC9292 _DSC9291 _DSC9290 _DSC9285 DSC_4384 DSC_4383 DSC_4379 DSC_4372 DSC_4364 DSC_4361 DSC_4360 DSC_4359 DSC_4354 DSC_4340 DSC_4328 DSC_4296 DSC_4292 DSC_4283 DSC_4276 DSC_4275 DSC_4253 DSC_4244 DSC_4229 DSC_4209 DSC_4198 DSC_4194 DSC_4190 DSC_4176 DSC_4175 DSC_4164 DSC_4155 DSC_4135 DSC_4126 DSC_4114 DSC_4104 DSC_4102 DSC_4076 DSC_4075 DSC_4073 DSC_4072 DSC_4056 DSC_4024 DSC_4010 DSC_3994 DSC_3989 DSC_3985 DSC_8373 DSC_8348 DSC_8346 DSC_8334 DSC_8325 DSC_8258 DSC_8247 DSC_8233 DSC_8231 DSC_8229 DSC_8228 DSC_8223 DSC_8222 DSC_8219 DSC_8218 DSC_8217 DSC_8212 DSC_8210