MILANGOL 40/2018

MILANGOL 40/2018

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
Unia II Boryszew – MILAN B 7:3
Bramki: Aleksander Wójcik, Michał Stanaszek, Mateusz Sieradzan.
Skład: Piotrek Siedlecki, Mateusz Sieradzan, Antek Żelazny, Michał Stanaszek, Tomek Boguszewski, Aleksander Wójcik.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu chłopców. Mając tylko możliwość jednej zmiany, do samego końca starali się z pełnym zaangażowaniem, realizować przedmeczowe założenia, a przy okazji uzyskać jak najlepszy rezultat. Po trzech kwartach wynik był remisowy 2:2, jednak w ostatniej kwarcie we znaki dała się mała frekwencja na dzisiejszym meczu i chłopcom zabrakło sił. Jednak mimo wszystko zawodnicy mogą czuć się zadowoleni po swoim występie i chodzić z podniesioną głową. To kolejna ważna lekcja w ich piłkarskiej edukacji.
Brawa dla chłopców za grę i zaangażowanie oraz dla rodziców za wsparcie!
Trener: Piotr Kaszowski
sdr dav dav dav dav

U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
MILAN A – Znicz II Pruszków 3:3
Bramki: Marcin Burgess, Dawid Topolewski, Oskar Sulewski.
Skład: Mieszko Zieliński, Patryk Bogdzio, Dawid Topolewski, Kacper Dąbrowski, Marcin Burgess, Oskar Sulewski, Nataniel Grzybek, Olek Sapiecha.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_3383 DSC_3386 DSC_3396 DSC_3420 DSC_3429 DSC_3445 DSC_3478 DSC_3498 DSC_3500 DSC_3516 DSC_3522 DSC_3523 DSC_3529 DSC_3544 DSC_3556 DSC_3566 DSC_3574 DSC_3587 DSC_3591 DSC_3599 DSC_3646 DSC_3663 DSC_3670 DSC_3697 DSC_3701 DSC_3710 DSC_3732 DSC_3758 DSC_3776 DSC_3795 DSC_3799 DSC_3821 DSC_3822 DSC_3829 DSC_3830 DSC_3838 DSC_3840 DSC_3847 DSC_3856 DSC_3862 DSC_3868 DSC_3872 DSC_3879 DSC_3886 DSC_3889 DSC_3908 DSC_3928 DSC_3929 DSC_3932 DSC_3947 DSC_3954 DSC_3955 DSC_3959 DSC_3965

Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
MILAN – Jaguar Michałowice 5:7
Bramki: 3 x Filip Mączka, Marek Biliński, Janek Domżała.
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Janek Wlazło, Mateusz Poszwiński, Dominik Zieliński, Bruno Kowalczyk, Wojtek Lewandowski, Tymon Chmielewski, Aleks Rymuza, Kostek Naimski, Janek Domżała, Marek Biliński, Bartek Margula, Filip Polański, Gabryś Borowski, Marcin Pettyn

Bardzo ciekawy mecz w wykonaniu naszej drużyny. Dużo walki, wiele ciekawych sytuacji. Szkoda, że przy wyniku 5:5, kiedy już „mieliśmy” rywala, stworzyliśmy wiele sytuacji i mogliśmy wyjść na prowadzenie, szybka kontra przeciwników i stracona bramka obniżyła morale naszego zespołu.

Trener: Damian Zatyka

_DSC9086 _DSC9088 _DSC9090 _DSC9091 _DSC9095 _DSC9098 _DSC9100 _DSC9102 _DSC9106 _DSC9108 _DSC9110 _DSC9118 _DSC9120 _DSC9124 _DSC9131 _DSC9136 _DSC9144 _DSC9145 _DSC9148 _DSC9153

Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
MILAN – UKS Nowa Wieś 4:5
Bramki: 2 x Kuba Lipiński, Marcin Kwiatkowski, Mateusz Boniecki.
Skład: Franek Siennicki, Maks Skalski, Kacper Tchórznicki, Antek Wardziak, Łukasz Kwiecień, Kamil Karlicki, Marcin Kwiatkowski, Stanisław Bulanda, Mateusz Boniecki, Kuba Lipiński.
Trener: Krzysztof Urbanek

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
MILAN – Tur Jaktorów 0:3 (0:0)
Skład: Maksym Lubiński, Piotrek Głowacki, Maciek Deka, Mateusz Deka, Janek Charzyński, Krzysiek Charzyński, Janek Tryzno, Tymon Golenia, Tomek Gostyński,  Mateusz Muś, Igor Wytrykus, Miłosz Grzybek, Rafał Stanaszek, Wojtek Żach, Janek Siepietowski.
Trener: Kuba Popiński

DSC_7945 DSC_7946 DSC_7951 DSC_7953 DSC_7956 DSC_7961 DSC_7963 DSC_7968 DSC_7971 DSC_7972 DSC_7979 DSC_7982 DSC_7983 DSC_7984 DSC_7985 DSC_8005DSC_8011 DSC_8016 DSC_8017 DSC_8018 DSC_8021 DSC_8030 DSC_8031 DSC_8036 DSC_8038 DSC_8041 DSC_8042 DSC_8043 DSC_8048 DSC_8053 DSC_8054 DSC_8055 DSC_8063 DSC_8080 DSC_8093 DSC_8095 DSC_8096 DSC_8097 DSC_8098 DSC_8100 DSC_8101 DSC_8102 DSC_8107 DSC_8113 DSC_8114 DSC_8115 DSC_8123 DSC_8125 DSC_8126 DSC_8133 DSC_8136 DSC_8138 DSC_8139 DSC_8145 DSC_8148 DSC_8149 DSC_8150 DSC_8163 DSC_8169

Zdjęcia: Artur Stanaszek


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – Promyk Nowa Sucha 0:1 (0:0)
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Olivier Miazek, Nataniel Piotrowski, Maks Zawadzki, Bartek Malinowski, Paweł Jarocki – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20181007_150118(0)


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
KS Teresin – MILAN 0:3 (0:0)
Bramki: 2 x Kamil Woźniak, Kajtek Chmiel.
Skład: Julek Zawieja – Jan Kawa, Aleks Eckhoff kpt., Franek Radzimowski, Jan Szymański – Tadek Engel, Stasiek Dylewski, Kuba Kawa, Kajtek Chmiel, Kamil Woźniak, Dawid Chrobak – Adam Sapiecha.
Trener: Michał Wawrzyniak

20181006_100741-1


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – FC Komorów 1:2 (1:0)
Bramka: Mateusz Kosmalski.
Skład: Dominik Werpachowski – Bartek Dróżdż, Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Maciek Reichel, Iwo Nowakowski, Miłosz Baranowski, Michał Głuchowski, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Dawid Baranowski, Tymon Pandera, Paweł Sitko, Tymoteusz Wiatrak.

Mimo dobrego meczu, przegrywamy z Komorowem. Najbliższa okazja do poprawy humorów już w sobotę o 15.00 w Błoniu.
Trener: Mirosław Rastawicki

DSCI0169 DSCI0171


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
SEMP II Ursynów – MILAN 1:1 (mecz w Milanówku)
Bramka: 53′ Piotr Habrzyk
Skład: Mateusz Baran – Kuba Sadowski, Robert Heinrich, Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Kuba Konopka, Filip Górecki, Wojtek Kurlak, Piotr Habrzyk.
Trener: Paweł Bendkowski

IMG_5901 IMG_5902 IMG_5903 IMG_5904 IMG_5905 IMG_5906 IMG_5907 IMG_5908 IMG_5909 IMG_5910 IMG_5911 IMG_5912 IMG_5913 IMG_5914 IMG_5915 IMG_5916 IMG_5917 IMG_5920


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
KS Teresin II – MILAN II 3:5 (1:2)
Bramki: 3 x Siedlecki, Szewczak, Rdzanek.
Skład: Plackowski – Zajączkowski, Kulesza, Sikorski, Wałęka – Siedlecki, Miksa, Szewczak, Wacławiak (70′ Rapacki), Borkowski M. (60′ Zieliński) – Sieczka (46′ Rdzanek)
Trener: Artur Arak

-1070355968 -1070355286001


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
MILAN – Naprzód GOSiR Stare Babice 2:1 (1:0)
Bramki: Banaszczyk, Urbanek.
Skład: Kaszowski – Podgórski, Smoliński, Kordium, Borkowski D.(13′ Nerwiński), Zatyka (60′ Gutowski), Urbanek (87′ Kulesza), Banaszczyk, Goławski, Michalczyk (77′ Zientek), Gudelski S.
Rezerwowy: Wysocki.
Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk

_DSC9155 _DSC9160 _DSC9164 _DSC9165 _DSC9167 _DSC9169 _DSC9171 _DSC9182 _DSC9184 _DSC9194 _DSC9202

_DSC9203 _DSC9204 _DSC9218 _DSC9233 _DSC9244 _DSC9263 _DSC9272 _DSC9281

_DSC9203 _DSC9281 _DSC9272 _DSC9263 _DSC9244 _DSC9233 _DSC9218 _DSC9204 _DSC9203 _DSC9202 _DSC9194 _DSC9184 _DSC9182 _DSC9171 _DSC9169 _DSC9167 _DSC9165 _DSC9164 _DSC9160 _DSC9155 -1070355286001 -1070355968 -1070355966 -1070355286 IMG_5920 IMG_5919 IMG_5918 IMG_5917 IMG_5916 IMG_5915 IMG_5914 IMG_5913 IMG_5912 IMG_5911 IMG_5910 IMG_5909 IMG_5908 IMG_5907 IMG_5906 IMG_5905 IMG_5904 IMG_5903 IMG_5902 IMG_5901 DSCI0171 DSCI0169 20181006_100741-1 20181007_150118(0) DSC_8169 DSC_8163 DSC_8161 DSC_8160 DSC_8154 DSC_8153 DSC_8150 DSC_8149 DSC_8148 DSC_8147 DSC_8146 DSC_8145 DSC_8139 DSC_8138 DSC_8136 DSC_8135 DSC_8134 DSC_8133 DSC_8132 DSC_8131 DSC_8130 DSC_8129 DSC_8128 DSC_8127 DSC_8126 DSC_8125 DSC_8123 DSC_8122 DSC_8121 DSC_8120 DSC_8118 DSC_8117 DSC_8116 DSC_8115 DSC_8114 DSC_8113 DSC_8107 DSC_8103 DSC_8102 DSC_8101 DSC_8100 DSC_8099 DSC_8098 DSC_8097 DSC_8096 DSC_8095 DSC_8093 DSC_8089 DSC_8088 DSC_8087 DSC_8086 DSC_8083 DSC_8082 DSC_8081 DSC_8080 DSC_8079 DSC_8068 DSC_8067 DSC_8066 DSC_8065 DSC_8064 DSC_8063 DSC_8059 DSC_8058 DSC_8057 DSC_8055 DSC_8054 DSC_8053 DSC_8051 DSC_8048 DSC_8046 DSC_8045 DSC_8044 DSC_8043 DSC_8042 DSC_8041 DSC_8039 DSC_8038 DSC_8037 DSC_8036 DSC_8032 DSC_8031 DSC_8030 DSC_8029 DSC_8026 DSC_8021 DSC_8020 DSC_8018 DSC_8017 DSC_8016 DSC_8015 DSC_8014 DSC_8013 DSC_8012 DSC_8011 DSC_8005 DSC_8004 DSC_7989 DSC_7987 DSC_7986 DSC_7985 DSC_7984 DSC_7983 DSC_7982 DSC_7981 DSC_7980 DSC_7979 DSC_7978 DSC_7977 DSC_7976 DSC_7975 DSC_7974 DSC_7973 DSC_7972 DSC_7971 DSC_7970 DSC_7969 DSC_7968 DSC_7967 DSC_7966 DSC_7965 DSC_7964 DSC_7963 DSC_7962 DSC_7961 DSC_7960 DSC_7959 DSC_7958 DSC_7957 DSC_7956 DSC_7955 DSC_7954 DSC_7953 DSC_7952 DSC_7951 DSC_7950 DSC_7949 DSC_7948 DSC_7947 DSC_7946 DSC_7945 DSC_7944 DSC_7943 DSC_7942 DSC_7941 DSC_7940 DSC_7939 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC _DSC9153 _DSC9148 _DSC9145 _DSC9144 _DSC9140 _DSC9136 _DSC9131 _DSC9124 _DSC9120 _DSC9118 _DSC9110 _DSC9108 _DSC9106 _DSC9103 _DSC9102 _DSC9100 _DSC9098 _DSC9095 _DSC9091 _DSC9090 _DSC9088 _DSC9086 DSC_3965 DSC_3959 DSC_3955 DSC_3954 DSC_3947 DSC_3932 DSC_3929 DSC_3928 DSC_3908 DSC_3889 DSC_3886 DSC_3879 DSC_3872 DSC_3868 DSC_3862 DSC_3856 DSC_3847 DSC_3840 DSC_3838 DSC_3830 DSC_3829 DSC_3822 DSC_3821 DSC_3799 DSC_3795 DSC_3776 DSC_3758 DSC_3732 DSC_3710 DSC_3701 DSC_3697 DSC_3670 DSC_3663 DSC_3646 DSC_3599 DSC_3591 DSC_3587 DSC_3574 DSC_3566 DSC_3556 DSC_3544 DSC_3529 DSC_3523 DSC_3522 DSC_3516 DSC_3500 DSC_3498 DSC_3478 DSC_3445 DSC_3429 DSC_3420 DSC_3396 DSC_3386 DSC_3383 dav dav dav dav sdr