MILANGOL 39/2019

MILANGOL 39/2019

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
Relax II Radziwiłłów – MILAN B – mecz kontrolny – (gospodarze odwołali mecz)
Trener: Piotr Kaszowski


U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
MILAN A – Legion Pruszków 4:8
Bramki: 2 x Marcin Burgess, Dawid Topolewski, Oskar Sulewski.
Skład: Mieszko Zieliński, Filip Paćko, Patryk Bogdzio, Dawid Topolewski, Kacper Dąbrowski, Marcin Burgess, Oskar Sulewski, Nataniel Grzybek.
Trener: Paweł Wiesion

DSC_3075 DSC_3090 DSC_3136 DSC_3152 DSC_3153 DSC_3179 DSC_3186 DSC_3188 DSC_3219 DSC_3230 DSC_3232 DSC_3235 DSC_3262 DSC_3270 DSC_3277 DSC_3329 DSC_3341

Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
MILAN – UKS Łady 5:2
Bramki: 3 x Filip Mączka, Wojtek Lewandowski i Bruno Kowalczyk.
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Janek Wlazło, Mateusz Poszwiński, Dominik Zieliński, Bruno Kowalczyk, Wojtek Lewandowski, Tymon Chmielewski, Aleks Rymuza, Kostek Naimski, Janek Domżała, Marek Biliński, Bartek Margula, Filip Polański.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Było widać wielkie zaangażowanie oraz kilka zagrań treningowych. Oby tak dalej!
Trener: Damian Zatyka

_DSC8845 _DSC8857 _DSC8861 _DSC8865 _DSC8871 _DSC8878 _DSC8884 _DSC8886 _DSC8887 _DSC8888 _DSC8892 _DSC8895 _DSC8896 _DSC8897 _DSC8903 _DSC8904 _DSC8908 _DSC8909 _DSC8911 _DSC8913 _DSC8917

Zdjęcia: Jacek Mączka


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
MILAN – UKS Ołtarzew 1:5
Bramki: Kuba Lipiński.
Skład: Antonii Wardziak, Kuba Lipiński, Kacper Tchórznicki, Maksymilian Skalski, Franek Siennicki, Stanisław Bulanda, Luka Eckhoff, Marcin Kwiatkowski, Kamil Karlicki, Łukasz Kwiecień.
Trener: Krzysztof Urbanek

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
MILAN – PKS Mustangi przełożony na 12.10 (piątek) godz. 18.00
Trener: Kuba Popiński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – Tur Jaktorów 4:1 (0:1)
Bramki: Dawid Skiba, Maks Lewandowski, Kacper Jonak, Bartek Malinowski.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Nataniel Piotrowski, Maks Zawadzki, Bartek Malinowski, Maks Lewandowski, Jasiek Tryzno – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba, Michał Gołębiewski, Igor Wytrykus.
Trener: Michał Wawrzyniak

20180929_115045(0)

_668 _669 _670 _671 _672 _673 _674 _675 _676 _677 _678 _679 _682 _683 _684 _685 _686 _687 _691 _694 _696 _697 _699 _700 _701 _703 _704 _705 _706 _708 _709 _711 _712 _713 _714 _716 _717 _718 _720 _721 _722 _723 _724 _725 _726

Zdjęcia: Maciej Żach

U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
UKS Ołtarzew – MILAN – Tur Jaktorów 1:1 (0:0) – (mecz rozegrany 26.09)
Bramka: Nataniel Piotrowski.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Bartek Malinowski, Maks Zawadzki, Michał Gołębiewski –  Paweł Jarocki, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

_629 _631 _632 _633 _634 _635 _636 _638 _639 _640 _641 _643 _644 _645 _646 _648 _649 _651 _652 _654 _655 _656 _657 _658 _659 _660 _661 _662 _663 _664 _666 _667

Zdjęcia: Maciej Żach


U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
MILAN – Zaborowianka Zaborów 3:0 (walkower)
Skład: Maks Zawadzki – Jan Kawa, Aleks Eckhoff kpt., Franek Radzimowski, Oli Miazek – Tadek Engel, Kuba Kawa, Kuba Dumicz, Kamil Woźniak, Stasiek Krzysiak – Wojtek Kowalski.

Goście nie przyjechali, sędzia po 15 minutach odgwizdał walkower.
Trener: Michał Wawrzyniak

20180929_150153(0)


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – wolny termin
Trener: Mirosław Rastawicki


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
MILAN – SF Warszawa 1:1
Bramka: 75′ Kuba Konopka.
Skład: Mateusz Baran – Konrad Przyłucki (41′ Kuba Sadowski), Łukasz Bagiński (60′ Mateusz Bagiński), Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk (52′ Piotr Habrzyk), Kuba Konopka, Tymon Pandera (52′ Sebastian Mossakowski), Filip Górecki, Wojtek Kurlak.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20180930_10_37_15_Pro WP_20180930_10_48_12_Pro WP_20180930_10_48_23_Pro WP_20180930_10_48_27_Pro WP_20180930_10_48_33_Pro WP_20180930_10_48_35_Pro WP_20180930_10_48_37_Pro WP_20180930_10_48_40_Pro


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
MILAN II – Sarmata Warszawa 1:4 (0:2)
Bramki: Rdzanek.
Skład: Plackowski – Kulesza (60′ Dzikowicki), Sikorski, Matul, Zajączkowski (70′ Federczyk) – Szewczak (70′ Zieliński), Miksa (60′ Rdzanek), Jabłoński, Siedlecki (46′ Wałęka), Sieczka (70′ Ogonowski) – Wacławiak (46′ Borkowski M.)
Trener: Artur Arak

mms_img1360687640 mms_img-1525256793


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
KS Teresin – MILAN 2:1 (0:0)
Bramka: Gudelski S.
Skład: Kaszowski – Podgórski, Smoliński, Gudelski P., Borkowski D., Goławski (90′ Nerwiński), Zatyka (57′ Kordium), Banaszczyk, Urbanek, Michalczyk (70′ Jaremczuk), Gudelski S.
Rezerwowi: Wysocki, Kulesza.
Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk.

_DSC8926 _DSC8930 _DSC8933 _DSC8936 _DSC8941 _DSC8943 _DSC8947 _DSC8950 _DSC8964 _DSC8968 _DSC8970 _DSC8985 _DSC8986 _DSC8987 _DSC8993 _DSC8997 _DSC9002 _DSC9006 _DSC9009 _DSC9021 _DSC9026 _DSC9028 _DSC9030 _DSC9031 _DSC9032 _DSC9037 _DSC9043 _DSC9046 _DSC9052 _DSC9055 _DSC9064 _DSC9068 _DSC9077 _DSC9082 _DSC9085

Zdjęcia: Jacek Mączka

_667 _666 _665 _664 _663 _662 _661 _660 _659 _658 _657 _656 _655 _654 _653 _652 _651 _650 _649 _648 _647 _646 _645 _644 _643 _642 _641 _640 _639 _638 _637 _636 _635 _634 _633 _632 _631 _630 _629 _DSC9085 _DSC9082 _DSC9077 _DSC9068 _DSC9064 _DSC9055 _DSC9052 _DSC9046 _DSC9043 _DSC9037 _DSC9032 _DSC9031 _DSC9030 _DSC9028 _DSC9026 _DSC9021 _DSC9009 _DSC9006 _DSC9002 _DSC8997 _DSC8993 _DSC8987 _DSC8986 _DSC8985 _DSC8970 _DSC8968 _DSC8964 _DSC8961 _DSC8950 _DSC8947 _DSC8943 _DSC8941 _DSC8936 _DSC8933 _DSC8930 _DSC8926 mms_img-1525256793 mms_img1360687640 WP_20180930_10_48_40_Pro WP_20180930_10_48_37_Pro WP_20180930_10_48_35_Pro WP_20180930_10_48_33_Pro WP_20180930_10_48_27_Pro WP_20180930_10_48_23_Pro WP_20180930_10_48_12_Pro WP_20180930_10_37_15_Pro 20180929_150153(0) 20180929_115045(0) _726 _725 _724 _723 _722 _721 _720 _718 _717 _716 _714 _713 _712 _711 _709 _708 _706 _705 _704 _703 _701 _700 _699 _697 _696 _694 _691 _687 _686 _685 _684 _683 _682 _679 _678 _677 _676 _675 _674 _673 _672 _671 _670 _669 _668 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC _DSC8917 _DSC8913 _DSC8911 _DSC8909 _DSC8908 _DSC8907 _DSC8904 _DSC8903 _DSC8897 _DSC8896 _DSC8895 _DSC8892 _DSC8888 _DSC8887 _DSC8886 _DSC8884 _DSC8878 _DSC8871 _DSC8865 _DSC8861 _DSC8857 _DSC8845 DSC_3341 DSC_3329 DSC_3277 DSC_3270 DSC_3262 DSC_3235 DSC_3232 DSC_3230 DSC_3219 DSC_3188 DSC_3186 DSC_3179 DSC_3153 DSC_3152 DSC_3136 DSC_3090 DSC_3075