11 sierpnia ruszają rozgrywki „Okręgówki”

11 sierpnia ruszają rozgrywki „Okręgówki”

Pierwszy mecz gramy z Przyszłością Włochy.

Kolejka 1

SEMP Ursynów : AP ŻYRARDÓW 11-08-2018
KS Milan Milanówek : KS Przyszłość Włochy 11-08-2018
MKS PIASECZNO II : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 11-08-2018
LKS Perła Złotokłos : KS Grom Warszawa 11-08-2018
LKS Osuchów : KS Konstancin 11-08-2018
LKS Chlebnia : KS Ursus II W-wa 11-08-2018
KS Laura Chylice : MLKS Józefovia Józefów 11-08-2018
KS Teresin : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 11-08-2018

Kolejka 2

AP ŻYRARDÓW : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 15-08-2018
MLKS Józefovia Józefów : KS Teresin 15-08-2018
KS Ursus II W-wa : KS Laura Chylice 15-08-2018
KS Konstancin : LKS Chlebnia 15-08-2018
KS Grom Warszawa : LKS Osuchów 15-08-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : LKS Perła Złotokłos 15-08-2018
KS Przyszłość Włochy : MKS PIASECZNO II 15-08-2018
SEMP Ursynów : KS Milan Milanówek 15-08-2018
Kolejka nr 3
data: 18-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan Milanówek : AP ŻYRARDÓW 18-08-2018
MKS PIASECZNO II : SEMP Ursynów 18-08-2018
LKS Perła Złotokłos : KS Przyszłość Włochy 18-08-2018
LKS Osuchów : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 18-08-2018
LKS Chlebnia : KS Grom Warszawa 18-08-2018
KS Laura Chylice : KS Konstancin 18-08-2018
KS Teresin : KS Ursus II W-wa 18-08-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : MLKS Józefovia Józefów 18-08-2018
Kolejka nr 4
data: 25-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDÓW : MLKS Józefovia Józefów 25-08-2018
KS Ursus II W-wa : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 25-08-2018
KS Konstancin : KS Teresin 25-08-2018
KS Grom Warszawa : KS Laura Chylice 25-08-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : LKS Chlebnia 25-08-2018
KS Przyszłość Włochy : LKS Osuchów 25-08-2018
SEMP Ursynów : LKS Perła Złotokłos 25-08-2018
KS Milan Milanówek : MKS PIASECZNO II 25-08-2018
Kolejka nr 5
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS PIASECZNO II : AP ŻYRARDÓW 01-09-2018
LKS Perła Złotokłos : KS Milan Milanówek 01-09-2018
LKS Osuchów : SEMP Ursynów 01-09-2018
LKS Chlebnia : KS Przyszłość Włochy 01-09-2018
KS Laura Chylice : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 01-09-2018
KS Teresin : KS Grom Warszawa 01-09-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : KS Konstancin 01-09-2018
MLKS Józefovia Józefów : KS Ursus II W-wa 01-09-2018
Kolejka nr 6
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDÓW : KS Ursus II W-wa 08-09-2018
KS Konstancin : MLKS Józefovia Józefów 08-09-2018
KS Grom Warszawa : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 08-09-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Teresin 08-09-2018
KS Przyszłość Włochy : KS Laura Chylice 08-09-2018
SEMP Ursynów : LKS Chlebnia 08-09-2018
KS Milan Milanówek : LKS Osuchów 08-09-2018
MKS PIASECZNO II : LKS Perła Złotokłos 08-09-2018
Kolejka nr 7
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Perła Złotokłos : AP ŻYRARDÓW 15-09-2018
LKS Osuchów : MKS PIASECZNO II 15-09-2018
LKS Chlebnia : KS Milan Milanówek 15-09-2018
KS Laura Chylice : SEMP Ursynów 15-09-2018
KS Teresin : KS Przyszłość Włochy 15-09-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 15-09-2018
MLKS Józefovia Józefów : KS Grom Warszawa 15-09-2018
KS Ursus II W-wa : KS Konstancin 15-09-2018
Kolejka nr 8
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDÓW : KS Konstancin 22-09-2018
KS Grom Warszawa : KS Ursus II W-wa 22-09-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : MLKS Józefovia Józefów 22-09-2018
KS Przyszłość Włochy : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 22-09-2018
SEMP Ursynów : KS Teresin 22-09-2018
KS Milan Milanówek : KS Laura Chylice 22-09-2018
MKS PIASECZNO II : LKS Chlebnia 22-09-2018
LKS Perła Złotokłos : LKS Osuchów 22-09-2018
Kolejka nr 9
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Osuchów : AP ŻYRARDÓW 29-09-2018
LKS Chlebnia : LKS Perła Złotokłos 29-09-2018
KS Laura Chylice : MKS PIASECZNO II 29-09-2018
KS Teresin : KS Milan Milanówek 29-09-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : SEMP Ursynów 29-09-2018
MLKS Józefovia Józefów : KS Przyszłość Włochy 29-09-2018
KS Ursus II W-wa : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 29-09-2018
KS Konstancin : KS Grom Warszawa 29-09-2018
Kolejka nr 10
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDÓW : KS Grom Warszawa 06-10-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Konstancin 06-10-2018
KS Przyszłość Włochy : KS Ursus II W-wa 06-10-2018
SEMP Ursynów : MLKS Józefovia Józefów 06-10-2018
KS Milan Milanówek : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 06-10-2018
MKS PIASECZNO II : KS Teresin 06-10-2018
LKS Perła Złotokłos : KS Laura Chylice 06-10-2018
LKS Osuchów : LKS Chlebnia 06-10-2018
Kolejka nr 11
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia : AP ŻYRARDÓW 13-10-2018
KS Laura Chylice : LKS Osuchów 13-10-2018
KS Teresin : LKS Perła Złotokłos 13-10-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : MKS PIASECZNO II 13-10-2018
MLKS Józefovia Józefów : KS Milan Milanówek 13-10-2018
KS Ursus II W-wa : SEMP Ursynów 13-10-2018
KS Konstancin : KS Przyszłość Włochy 13-10-2018
KS Grom Warszawa : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 13-10-2018
Kolejka nr 12
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDÓW : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 20-10-2018
KS Przyszłość Włochy : KS Grom Warszawa 20-10-2018
SEMP Ursynów : KS Konstancin 20-10-2018
KS Milan Milanówek : KS Ursus II W-wa 20-10-2018
MKS PIASECZNO II : MLKS Józefovia Józefów 20-10-2018
LKS Perła Złotokłos : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 20-10-2018
LKS Osuchów : KS Teresin 20-10-2018
LKS Chlebnia : KS Laura Chylice 20-10-2018
Kolejka nr 13
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Laura Chylice : AP ŻYRARDÓW 27-10-2018
KS Teresin : LKS Chlebnia 27-10-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : LKS Osuchów 27-10-2018
MLKS Józefovia Józefów : LKS Perła Złotokłos 27-10-2018
KS Ursus II W-wa : MKS PIASECZNO II 27-10-2018
KS Konstancin : KS Milan Milanówek 27-10-2018
KS Grom Warszawa : SEMP Ursynów 27-10-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Przyszłość Włochy 27-10-2018
Kolejka nr 14
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP ŻYRARDÓW : KS Przyszłość Włochy 03-11-2018
SEMP Ursynów : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 03-11-2018
KS Milan Milanówek : KS Grom Warszawa 03-11-2018
MKS PIASECZNO II : KS Konstancin 03-11-2018
LKS Perła Złotokłos : KS Ursus II W-wa 03-11-2018
LKS Osuchów : MLKS Józefovia Józefów 03-11-2018
LKS Chlebnia : GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 03-11-2018
KS Laura Chylice : KS Teresin 03-11-2018
Kolejka nr 15
data: 10-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Teresin : AP ŻYRARDÓW 10-11-2018
GKS Naprzód GOSIR Stare Babice : KS Laura Chylice 10-11-2018
MLKS Józefovia Józefów : LKS Chlebnia 10-11-2018
KS Ursus II W-wa : LKS Osuchów 10-11-2018
KS Konstancin : LKS Perła Złotokłos 10-11-2018
KS Grom Warszawa : MKS PIASECZNO II 10-11-2018
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Milan Milanówek 10-11-2018
KS Przyszłość Włochy : SEMP Ursynów 10-11-2018
 Źródło: mzpn.pl