Orły KS Milan II Milanówek 2004

Orły KS Milan II Milanówek 2004

W meczu trzeciej kolejki rozgrywek Ligi Orlików U-11 (grupa XVIII) drużyna KS Milan II Milanówek pokonała na wyjeździe zespół KS Ożarowianka.

Młodzi piłkarze Milanu zdominowali swoich rówieśników z Ożarowa od pierwszego gwizdka sędziego. Szybka, poukładana i konsekwentna gra zaowocowała gradem bramek, które wpadły do bramki Ożarowianki. Było to trzecie zwycięstwo naszej drużyny w lidze, która z dorobkiem 9 punktów zajmuje 2 miejsce, ustępując jedynie drużynie z Żyrardowa różnicą bramek.

Radości po spotkaniu nie krył trener drużyny Milanu II Milanówek 2004 Tomasz Korycki, który chwalił swoich młodych piłkarzy. „W dzisiejszym meczu byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną: silniejszą fizycznie, dojrzalszą piłkarsko i bardziej skuteczną, co przełożyło się na ilość strzelonych goli. Po raz kolejny cieszy pełna koncentracja zawodników, zaangażowanie i walka do ostatniej minuty nawet z rywalem od nas słabszym. Dlatego dziś słowa pochwały dla każdego z chłopców, bez wyjątku!  Ale najważniejszy mecz ligowy z Żyrardowianką przed nami i ważne, aby chłopcy konsekwentnie przykładali się do treningów, a w trakcie kolejnych spotkań realizowali swoje zadania na boisku. Tylko ciężką pracą możemy osiągnąć cel, który powoli rysuje się w naszych marzeniach” – z iskierką radości w oczach podsumował wypowiedź trener.

Zawodnikom drużyny orlików Milanu II Milanówek 2004 życzymy sukcesów w kolejnych spotkaniach ligowych.

 

KS Ożarowianka vs KS Milan II Milanówek 3:12

Zapraszamy do galerii zdjęć na relację z meczu (czerwony główny pasek menu_strefa kibica_galeria)

IMG_8304

IMG_8304