Podziel się radością piłkarzy Milanu

Podziel się radością piłkarzy Milanu

Uprzejmie zapraszamy Państwa do wspólnej redakcji oficjalnej strony internetowej Klubu Sportowego Milan Milanówek.

Zbliżający się weekend zapowiada wiele emocji z udziałem drużyn młodzieżowych i seniorów Milanu. Zapraszamy Państwa – Kibiców drużyn Milanu, sympatyków naszego klubu i nie tylko, niezależnie od wieku i płci itp. – do wspólnego dokumentowania poczynań naszych sportowców. Pamiętajmy, kibicowanie to też dzielenie się naszą radością, smutkami i przeżyciami, to także eksponowanie zdarzeń i ludzi nam bliskich, za których trzymamy kciuki na trybunach. Dlatego bardzo prosimy o przesyłanie do Klubu fotografii, wykonanych aparatami, telefonami lub tabletami oraz filmów ze zmagań drużyn Milanu. Wspólnie dzielmy się radością naszych piłkarzy, wspólnie budujmy wizerunek naszego klubu.

Bardzo prosimy też o Państwa o ewentualne relacje z meczów, spostrzeżenia i uwagi. Wszystkie materiały – zgodnie z polityką informacyjną Klubu – zostaną opublikowane na naszej stronie, a może nawet w lokalnej prasie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy: redakcja.ksmilan@gmail.com

Mariusz Pilis